"Dying Light 2". Będzie debiut 2020 roku

Nie samym "Wiedźminem" polska branża gier żyje. W 2015 roku w ręce graczy trafił "Dying Light", produkcja Techlandu z zombie w roli głównej. Niebawem światło dzienne ujrzeć ma "Dying Light 2". Będzie kolejny hit?
Kornel Jaskuła
Kornel JaskułaFoto: Czwórka/Kornel Jaskuła
O Audycji
Tytuł "Dying Light 2". Będzie debiut 2020 roku?
Prowadzący Łukasz "JeffreJ" Chmiel
Opis

Niesamowity, postapokaliptyczny klimat, kapitalny gameplay i urzekający projekt lokacji to - zdaniem gospodarza audycji - tylko kilka z wielu zalet gry. W ciągu ostatnich lat otrzymaliśmy rozszerzenia, dodatkową zawartość, a twórcy cały czas udoskonalali swoje dzieło dbając o fanów. - To była nie tylko rewolucja Techlandu, ale też moja. Przy produkowaniu tego tytułu była świetna zabawa, dostarczyliśmy mega dużo rozrywki graczom, którzy są z nami do dzisiaj - wspominał gość Czwórki Kornel Jaskuła. - Dziś jesteśmy u progu zaprezentowania naszego najbardziej ambitnego, wszechstronnego i największego dotychczas tytułu, czyli "Dying Light 2".

"Dying Light 2" ma pojawić się w 2020 roku. Jak podkreślał rozmówca Jeffreja, twórcy starali się podejść "na świeżo" do tego tytułu i to się udało. Jak tworzono zarówno pierwszą jak i drugą część? Na co stawiano? W rozmowie przybliżamy wam proces powstawania gry, opowiadamy o nowinkach i zmianach, a także fabule gry, nie zabrakło także ciekawostek. Co zrobiliby pracownicy Techlandu, gdyby naprawdę zaatakowały ich zombie? O tym także w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki. 

W programie także tradycyjnie dużo dobrych soundtracków, a Mateusz Kulik, jak co tydzień, przygotował kalendarium gracza.

***

Tytuł audycji: Strefa gamingu

Data emisji: 14.07.2019

Godzina emisji: 12.08

Goście Kornel Jaskuła
Playlista
Tagi
Playlista
  • Fatboy Slim - Right Here,Roght Now
  • Pendulum, - Blood Sugar
  • The Prodigy, - Invaders Must Die
  • Rob Dougan, - Clubbed to Death
  • The Prodigy, - Mindfields
  • Rob Dougan, - Clubbed to Death
  • Blues Saraceno, - Outlaw Justice