Justyna Święs i piosenki z podróży

Ostatnia aktualizacja: 20.09.2019 16:50
- Dziś można mi będzie zarzucić duży misz masz, ale co tam. Brzmieniowa różnorodność będzie miała punkt wspólny. Wszystkich piosenek słucham w podróży - opowiada Justyna Święs.
Audio
  • Justyna Święs o piosenkach dobrych na jesień (Dziewczyny grają/Czwórka)
Justyna Święs
Justyna ŚwięsFoto: Czwórka/Adam Świetlicki

Wśród nich jest m.in. utwór "All For Us" ze ścieżki dźwiękowej serialu "Euforia". - Zendaya i Labrinth w jednej piosence oddali cały klimat tej fascynującej opowieści - mówi wokalistka i autorka tekstów.

Justyna Święs opowiada także o debiutanckiej płycie "You Are My Sun" Sonar Soul [WYWIAD] oraz zdradza co połączyło Michela Houellebecqa z zespołem Deep Purple.


Czytaj także
the dumplings justyna święs 1200.jpg
Justyna Święs, Massive Attack i historia o segregowaniu śmieci

***

Tytuł audycji: Dziewczyny grają

Prowadzi: Justyna Święs

Data emisji: 18.09.2019

Godzina: 19.03

kul

Czytaj także

Justyna Święs wybiera polskie numery

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2019 19:05
- Rocznik 2000 ma w tym roku 19 lat i robi cuda. Nie jestem szczególną fanką hip-hopu, ale powoli odkrywam rzeczy, które interesują mnie w tym gatunku. Mówiłam już o Synach, teraz czas na młodego rapera Kozę - zapowiada Justyna Święs, wokalistka, autorka tekstów, połowa duetu The Dumplings i autorka audycji "Dziewczyny grają".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Sonar Soul: mój solowy debiut to oda radości

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2019 13:06
"You Are My Sun" to solowy debiut Łukasza Stachurko - producenta i współtwórcy takich projektów jak Sonar i Rysy. To złożony w piosenkowej formie hołd dla sceny elektronicznej lat 90., w którym gościnnnie wzięły udział najlepsze polskie głosy.  
rozwiń zwiń