Justyna Święs wybiera najlepsze piosenki 2019 roku

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2020 12:40
- Muzyka jest dla mnie przestrzenią, w której czuje się bezpiecznie i która uatrakcyjnia każdą, nawet najbardziej trywialną czynność - opowiada Justyna Święs i podsumowuje rok 2019.
Audio
  • Justyna Święs wybiera najlepsze numery 2019 roku (Dziewczyny grają/Czwórka)
Justyna Święs
Justyna ŚwięsFoto: Czwórka/Martyna Ogonek

Czytaj także
the dumplings 1200.jpg
The Dumplings: każda płyta to inny etap naszej relacji

- Artysta, którego uwielbiam od dziecka, wydał w ubiegłym roku kolejny piękny album, którym skradł moje serce. "Anima" i Tom York to jedna z moich ulubionych płyt ubiegłego roku - mówi wokalistka i autorka tekstów.

Jeśli chodzi o polskie krążki Justyna Święs wybrała nowy album Piernikowskiego "Best of moje getto". Na liście ulubionych utworów artystki znalazły się także kompozycje Iggy'ego Popa, Michaela Kiwanuki, Nicka Cave'a i FKA Twigs. 

***

Tytuł audycji: Dziewczyny grają

Prowadzi: Justyna Święs

Data emisji: 9.0.2020

Godzina: 19.03

kul/pj

Czytaj także

Neena: koledzy ze studiów słuchają moich piosenek

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 12:30
- Muzyczne inspiracje czy fascynacje nie przelatują przeze mnie, tylko gdzieś kumulują się. Jeśli ich echa słychać w moich utworach, to prawdopodobnie zrobiłam to podświadomie - opowiada Neena. Artystka właśnie zadebiutowała krążkiem "Flipside".
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Dancing Song", czyli Żal zaprasza do tańca

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2019 13:04
- "Dancing Song" to nasz nowy singiel, który jest zamkniętą opowieścią. Nie odcina się się od debiutanckiego "Teodora", nie zapowiada nowego krążka. Służy do tańca tu i teraz - opowiadają członkowie duetu Żal.
rozwiń zwiń