SnowFest ogłasza kolejnych artystów

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2019 14:15
Do festiwalowego składu dołączają Sokół i Vitalic.
SnowFest: trzecie ogłoszenie artystów
SnowFest: trzecie ogłoszenie artystów Foto: www.snowfest.pl

Pod koniec lutego, czyli niebawem, startuje siódma edycja popularnego zimowego festiwalu SnowFest. Podobnie jak w poprzednich latach, impreza odbędzie się w Szczyrku na terenie przepięknego Amfiteatru, a także ultranowoczesnej Skoczni Skalite. Line-up już teraz wygląda niezwykle atrakcyjnie i ekscytująco (zerknijcie niżej), a dziś ogłoszono, że do festiwalowego składu dołączają Vitalic oraz Sokół.  

Ten pierwszy to legenda francuskiej muzyki klubowej, jeden z pionierów tzw. „French touch”, którego porywające produkcje, łączące takie gatunki jak techno, disco czy electro, utorowały drogę takim wykonawcom jak Daft Punk i Justice. W Szczyrku wystąpi nie jako DJ, ale w wersji live.

Sokół to legenda i jedna z najbardziej rozpoznawanych postaci krajowego hip-hopu. Założyciel firmy Prosto oraz raper znany z takich ekip jak TPWC, ZIP Skład i WWO.  Wydany po 20 latach działalności jego świetny solowy materiał pt. “Wojtek Sokół" to jeden z najlepszych, najważniejszych i najlepiej sprzedających się albumów A.D. 2019 w Polsce.

Bądźcie czujni, bo podobno to jeszcze nie koniec festiwalowych atrakcji i ogłoszeń. Przypominamy za to, że oprócz Vitalica i Sokoła na SnowFeście zagrają (i teraz uwaga!): słynny amerykański raper Yasiin Bay, bardziej znany jako Mos Def, Shy Fx, czyli legenda muzyki jungle i drum & bass, Łąki Łan, czyli jedna z najlepszych koncertowych ekip nad Wisłą, holenderski dyskotekowo-klubowy projekt Kraak & Smaak, rozchwytywany tech-house’owy DJ Ejeca z Irlandii, drumandbassowo łupną również Sigma oraz Metrik i Dynamite MC (doskonały brytyjski raper i wokalista znany z projektu Reprazent Roniego Size’a), zagra także popularna krajowa grupa Kamp! oraz Solar, czyli reprezentant firmy SB Mafija, połowa duetu Solar / Białas.   

Czwórka jest patronem całej imprezy. I nie możemy się jej doczekać!

MaH