Jarecki nagrywa dla Def Jam i powraca z albumem "Totem"

Ostatnia aktualizacja: 11.04.2021 13:15
Posłuchajcie pierwszego utworu pt. "Po drugiej stronie".
Jarecki
JareckiFoto: mat. promocyjne Def Jam Recordings Poland / Universal Music Polska

9 lipca ukaże się "Totem" -  nowy studyjny album Jareckiego, czyli jednego z najbardziej rozbujanych i funkowych artystów w Polsce. Głównym producentem materiału jak zwykle będzie DJ BRK, a płytę opublikuje tym razem polski oddział legendarnej wytwórni Def Jam, z którym artysta podpisał właśnie kontrakt.  

Jak głosi oficjalna notka prasowa do albumu, "to będzie prawdziwa uczta dla fanów żywych, przestrzennych brzmień, samego artysty, ale nie tylko. Na swojej trzeciej solowej płycie, Jarecki porusza się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, oraz dynamicznymi i energetycznymi, sięgając ponownie do kochanych przez siebie funkowych brzmień. DNA Jareckiego jest tutaj słyszalne od pierwszych taktów, a warstwa muzyczna i tekstowa nie pozostawia złudzeń. To najlepszy i najpełniejszy album artysty. Artystyczna dojrzałość zapewniła muzykowi jeszcze większą niezależność i swobodne łączenie gatunków. Zaowocowało to albumem bardzo zróżnicowanym stylistycznie, o silnym artystycznym wyrazie".

Pierwszy właściwy singiel z płyty opublikowany zostanie 15 kwietnia, a na razie poznaliśmy dwuminutową kompozycję "Po drugiej stronie".

Jarecki - Po drugiej stronie (prod. DJ BRK) / Jarecki // Official YouTube

MaH

Zobacz więcej na temat: Def Jam funk soul POLSKA