Placebo prezentuje nowy singiel

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2022 22:29
Zespół przygotowuje się do premiery długo oczekiwanej płyty.
Placebo w klubie Razzmatazz w Barcelonie (2017 r.)
Placebo w klubie Razzmatazz w Barcelonie (2017 r.)Foto: Christian Bertrand / Shutterstock

Słynny brytyjski zespół rockowy, Placebo, wydał właśnie kolejny singiel zapowiadający jego najnowszą płytę. Emocjonalny utwór "Happy Birthday In The Sky" to już czwarta i jednocześnie ostatnia muzyczna zajawka albumu, na który fani formacji czekali aż dziewięć lat. Utworu można wysłuchać na wszystkich popularnych serwisach streamingowych.

- "Happy Birthday In The Sky" to dla mnie jeden z łamiących serce momentów na płycie. Tego zwrotu używam już od jakiegoś czasu. Używam go w kierunku tych, których już z nami nie ma. Myślę, że dobrze wyraża on uczucie złamanego serca - uczucie, które przekazujemy w dobry sposób, tak myślę - opowiada wokalista, Brian Molko. - Znamy to uczucie straty, uczucie desperacji. Jakby ktoś wyrwał z nas kawałek duszy. Usychamy z tęsknoty i czekamy - dodaje.

Placebo - Happy Birthday In The Sky (Official Visualiser) / YouTube: PLACEBO

Wydane na przestrzeni ostatnich sześciu miesięcy single "Beautiful James", "Surrounded By Spies""Try Better Next Time" oraz "Happy Birthday In The Sky" pojawią się na płycie "Never Let Me Go". Premiera albumu zaplanowana jest na 25 marca. Na ten krążek fani zespołu czekali niemal dziewięć lat. Finalnie pojawi się na nim 13 piosenek.

Lista utworów albumu "Never Let Me Go":
01. "Forever Chemicals"
02. "Beautiful James"
03. "Hugz"
04. "Happy Birthday In The Sky"
05. "The Prodigal"
06. "Surrounded by Spies"
07. "Try Better Next Time"
08. "Sad White Reggae"
09. "Twin Demons"
10. "Chemtrails"
11. "This Is What You Wanted"
12. "Went Missing"
13. "Fix Yourself"

  

Zobacz więcej na temat: placebo