Up To Date Festival przedstawia Electrum Ambient Park

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2022 12:58
Czeka nas specjalne wydarzenie dla ciała i duszy!
Electrum Ambient Park 2022
Electrum Ambient Park 2022Foto: mat. promocyjne

Już w najbliższą sobotę, 6 sierpnia, białostocki Park Konstytucji i położona w nim Aleja Ambientowa zamienią się magiczne miejsce, gdzie każdy szukający relaksu przy kojących dźwiękach ambientu znajdzie coś dla siebie.

Ambientowych inicjatyw ekipy Up To Date Festivalu nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez ponad dekadę zorganizowali niezliczone wydarzenia w całej Polsce, podczas których promowana jest muzyka ambientowa. "Muzyka tła", która wychodząc na pierwszy plan, ujawnia pełnię swojej magicznej, bliskiej naturze, skłaniającej do refleksji i niosącej relaks aury. Podobnie jest w przypadku tegorocznego Electrum Ambient Parku.

- Czujemy, że najlepsze momenty to właśnie te, gdy nasze własne otoczenie zamienia się w przestrzeń do odpoczynku, dzięki czemu można odkrywać je na nowo. A nasze miasto, Białystok, posiada piękne tereny zielone, które na jeden dzień zmienimy w przestrzeń wypełnioną rodzinnymi warsztatami, kojącą muzyką ambientową, spektakularnymi projekcjami filmowymi i jogą na trawie. Nieprzypadkowo zapraszamy do Alei Ambientowej, która znalazła swoje miejsce na mapie Białegostoku dzięki naszym staraniom! Jest to bowiem jedno z miejsc najczęściej uczęszczanych przez Białostoczan podczas spacerów w poszukiwaniu oddechu pośród miejskiej zieleni - mówi Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny Up To Date Festivalu.

Program Electrum Ambient Parku:

  • otwarte, rodzinne warsztaty kreatywne (14:00 - 19:00)
  • sesje jogi na trawie z Maliką Tomkiel (13:30 - 17:30)
  • projekcje filmowe "No Man is an Island" i "Koyaanisqatsi" (18:30 i 20:00)

Line up Electrum Ambient Parku:

  • Hoax 13:30-16:00
  • Dtekk 16:00-18:30
  • SK.EIN live 19:10-20:00
  • Arovane live 21:30-22:30

 

 

AŚ, mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: ambient