Kolejni artyści zasilają line-up SnowFest Festival 2023

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2023 14:25
Będzie gorąco!
Duet Digitalism
Duet DigitalismFoto: mat. prasowe

Od jubileuszowej, dziesiątej już edycji SnowFest Festival dzieli nas już tylko nieco ponad miesiąc. Organizatorzy odsłaniają ostatnie karty i dzielą się trzecim ogłoszeniem artystów, którzy 3 i 4 marca rozgrzeją publiczność w Szczyrku.

Do obecnego line-upu dołączają zatem:

Digitalism - duet, dla którego energia na parkiecie jest kluczowa. "Tak brzmiałby Daft Punk gdyby w składzie miał jeszcze perkusistę" - mówiono o projekcie po premierze pierwszych singli i koncertów.

Digitalism - Pogo / YouTube: Digitalism

Catz 'n Dogz - absolutna czołówka polskiej sceny elektronicznej. Wojtek i Grzegorz świętują dwudziestą rocznicę działalności na scenie i nie mogło zabraknąć ich w Szczyrku.

Mc Conrad - jeden z pierwszych brytyjskich MC, który na światowej scenie już we wczesnych latach 90 skutecznie i konsekwentnie promował muzykę podziemia z pogranicza hip-hopu i electro. Stały bywalec najważniejszych klubów oraz festiwalowych scen, gdzie uchodzi za niekwestionowaną ikonę drum'n'bassu.

Last Robots - pozycja obowiązkowa. Duet, który nie opuścił ani jednej odsłony zimowego święta muzyki. iRobot i Bert to z pewnością jedni z najbardziej doświadczonych polskich DJ'ów i animatorów kultury. W ciągu swojej kilkunastoletniej aktywności muzycznej zdążyli wystąpić na wszystkich najważniejszych scenach w kraju.

LAST ROBOTS | SNOWFEST 2021 Online | Sessions | 4K / YouTube: SnowFest Festival

Ros Addiction - stały bywalec najważniejszych klubów na świecie, uchodzący za żywą ikonę drum'n'bassu. Doskonale znany także z setów granych w Czwórce.

CLS & WAX - żywy przykład tego, że muzyka nie zna granic. Wax jako DJ wie, co porywa ludzi, a CLS potrafi osiągnąć taki efekt.Jako pierwsi polscy twórcy muzyki drum'n'bass zaistnieli na Wyspach Brytyjskich. Ich utwory grane były na falach BBC Radio One w audycjach Fabio i Grooverider’a oraz DJ Flight w BBC 1Xtra.

Zobacz też:

SnowFest Festival 2023 objęty jest naszym patronatem.

 

 

AŚ, mat. prasowe