Up To Date - za nami święto muzyki elektronicznej

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2020 10:39
- Opadł już "Up To Date'owy" kurz. Mam nadzieję, że koncerty na Czwartej Scenie Czwórki przypadły Wam do gustu - mówił prowadzący Piotr Truszkowski.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/DisobeyArt

11. edycja Up To Date Festival w Białymstoku już za nami. W dniach 3 do 5 września na Stadionie Miejskim wystąpiło 67 artystów sceny elektronicznej i hip-hopowej. Czwarta Scena Czwórki zdominowana została przez artystów prezentujących najciekawsze trendy w polskiej muzyce. Wśród zaproszonych festiwalowych gwiazd znaleźli się między innymi: Święty Bass, Rasmentalism, DJ Bert, Beluga Stone, Miły ATZ, Bennelux, Tropical Soldiers in Paradise, Tonfa, Prykson Fisk i DJ Harper.  

Posłuchaj

01:16 CZWORKA (mp3)_beat_maszyna_caly_12 wrzesień 2020.mp3 O festiwalu Up To Date i muzycznych nowościach opowiada Piotr Truszkowski (BEATmaszyna/Czwórka)

- Chciałbym podziękować organizatorom tego wydarzenia. Stworzenie festiwalu kosztowało wiele wysiłku, ale gdy mija zmęczenie zostaje olbrzymia duma, że mimo ogromnych przeciwności losu wszystko udało się dopiąć do końca. Jeszcze raz gratulacje i podziękowania, że jako Czwórka możemy być zaangażowani w coś tak wyjątkowego - mówił gospodarz programu Piotr Truszkowski.

Zobacz także:

Dla tych, którzy nie mieli okazji pojechać do Białegostoku, koncerty są w dalszym ciągu dostępne na naszym Facebooku i Youtube.

W audycji również pojawiło się sporo nowości. Między innymi zapowiedź jednego z najbardziej oczekiwanych albumów roku - najnowszego krążka Disclosure "Energy". Do nagrania zaproszono świetnych artystów, między innymi Channel Tresa. Na antenie można było usłyszeć również między innymi nowy singiel Mobiego w remiksie DJ-a Boringa, Undadasea, Himalaya Collective, TVB i Anię Dudek oraz Liv.e.

***

Tytuł audycji: BEATmaszyna

Prowadzi: Piotr Truszkowski

Data emisji: 12.09.2020

Godzina emisji: 00:00

aw/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak