Muza, plotki, dylematy - KOSA i JUTRØ w premierowym wydaniu audycji

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2021 12:43
- To pierwsza audycja "W Czeluści". Jesteśmy już "na swoim", jesteśmy dziennikarzami i mamy legitymacje - podkreślali prowadzący. - W związku z tym zmienimy konwencję naszej audycji i bardziej sobie porozmawiamy, niż posłuchamy muzyczki.
Kosa i Jutro z duetu Czeluść
Kosa i Jutro z duetu CzeluśćFoto: mat.promoc.

czeluść 1200.jpg
Czeluść ze swoją kompilacją - Nowe twarze i stare znajomości

Jak zapowiada duet, w audycji mowa będzie nie tylko o muzyce, ale również "o filmie, grzybach i ciekawych plotkach ze świata show businessu". "Czeluść" podejmie też próbę "rozwiązania wieloletnich dylematów".

Posłuchaj
118:04 noc rezydentów czelusc_AAC 2021_10_13-22-01-13.mp3  Premierowe wydanie audycji "W Czeluści" 13.10.2021

Audycję w pierwszej części zdominował jesienny temat grzybów oraz debiutancka płyta KOSY. - Cieszy mnie, że wydałem płytę w tym wieku, a nie jak miałem 20 lat. Bo wówczas, jak myślę, byłaby to płyta nie do przyjęcia - opowiadał KOSA w Czwórce. - Tutaj spróbowałem przenieść teksty, które nie są do końca młodzieżowe. Zrobiłem płytę na swój wiek, chociaż nie wszystkie kawałki. Myślę o niej dobrze i mniej krytycznie niż o mojej wcześniejszej twórczości. Jest zrobiona w taki sposób, że jest lepsza w odbiorze, da się jej słuchać, i ludzie jej słuchają - podkreślał artysta. 


OZL Kosa 1200.jpg
Kosa: Organiczne związki liryczne to album z konceptem

Źr. Youtube/Kosa - Detergent

- Dla mnie, w niektórych momentach, jest to bardziej poezja śpiewana niż rap - dodał JUTRØ. - "Detergent" to hicior największy. Może będziesz drugim Grechutą - podsumował dokonania współprowadzącego.

Zobacz także:

Prowadzący audycję skomentowali również wiadomość o zapowiadanej ostatniej trasie Quebonafide. - Kuba jest znany z bycia prowokatorem, lubi prowokować i wydaje mi się, że jest to "liść dla ludzi". To mi się kojarzy z wieloma artystami i moim ulubionym reżyserem Hanako Miyazaki, który mówi, że kończy swoją karierę od 30 lat - mówi JUTRØ. - Więc być może Kuba kończy karierę jako Quebonafide, a zacznie jako Kuba Grabowski - po prostu - prognozował.

***

Tytuł audycji: W Czeluści

Data emisji: 13.10.2021

Godzina: 22.00

Prowadzą: KOSA i JUTRØ (Czeluść)

aw/kd

Czytaj także

Czeluść Festiwal. "To będzie najmocniejsza odsłona"

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2021 11:00
30 i 31 lipca pod patronatem Czwórki w Krakowie odbędzie się kolejna odsłona festiwalu Czeluść. - Zrobiliśmy wszystko, żeby była to najmocniejsza i najlepiej zorganizowana odsłona tej imprezy. W czasach pandemii nasi bywalcy na to po prostu zasłużyli - mówi Jan KOSA Kosiński.
rozwiń zwiń