X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Mobilny hotspot ZTE MF91

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2012 00:00
Nowy modem ZTE MF91 - niewielkie urządzenie współpracujące z nowoczesną technologią LTE, umożliwia nawiązywanie niezwykle szybkich połączeń internetowych dla sieci złożonej nawet z dziesięciu urządzeń.
Modem ZTE MF91
Modem ZTE MF91

 

Pomimo niewielkich rozmiarów – 100mm x 58mm x 16mm i wagi wynoszącej 105g, modem MF91 prezentuje wysokie możliwości techniczne. Poza obsługą standardowych pasm częstotliwości – GSM i UMTS, modem ZTE współpracuje także z nowoczesną technologią LTE. Dzięki temu można za jego pomocą nawiązywać połączenia internetowe z maksymalnymi prędkościami przesyłu do 100Mb/s (download) i do 50Mb/s (upload). Ten mobilny hotspot pozwala na obsługę lokalnej sieci złożonej nawet z dziesięciu urządzeń, takich jak komputery, tablety czy konsole do gier.

 

Wszystkie najważniejsze parametry, takie jak stan baterii czy siła sygnału, można na bieżąco monitorować na 1.44 calowym wyświetlaczu, w który wyposażono MF91. Modem posiada także slot na kartę MicroSDHC, co pozwala magazynować na nim do 32GB plików. Instalacja MF91 jest niezwykle prosta – wystarczy włożyć kartę SIM i podłączyć urządzenie za pomocą gniazda USB 2.0 do komputera, aby cieszyć się sprawnym i szybkim połączeniem internetowym. Wydajna bateria o pojemności 2300mAh pozwala także na cztery godziny pracy i 150 godzin czuwania urządzenia bez źródła zasilania.

 

Modem ZTE jest kompatybilny z oprogramowaniem Windows 7, XP i Vista oraz z systemem operacyjnym MAC, a także przeglądarkami internetowymi – IE, Firefox, Safari, Opera czy Chrome. Nowoczesne wnętrze MF91 zostało uzupełnione o równie modernistyczny design obudowy – prosta forma, lekko zaokrąglone krawędzie i biały kolor, nadają urządzeniu stylowy charakter.