X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Atrakcyjne mikropłatności YetiPay

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2013 10:42
Firma YetiPay nawiązała współpracę z portalem społecznościowym NK.pl. Teraz użytkownicy portalu korzystać mogą z nowego rozwiązania - elektronicznego portfela YetiPay.
Atrakcyjne mikropłatności YetiPay

 

Nowoczesny system mikropłatności - YetiPay rośnie w siłę. Firma właśnie rozpoczęła współpracę z dużym partnerem – portalem społecznościowym NK.pl. Poszerza tym samym grono partnerów biznesowych, do którego należą już m.in.: Alawar Games, Interia, Audioteka, Chomikuj, Ciufcia, Press, Wprost, Woblink, Virtualo.

„Coraz większa grupa naszych użytkowników chętnie korzysta z wirtualnych dóbr, dlatego rozwój systemu mikropłatności na NK odpowiada na ich potrzeby. W ostatnim czasie skoncentrowaliśmy się na usprawnieniu mechanizmów transakcyjnych tak, aby były bardziej intuicyjne i sprawne. Współpraca z YetiPay wpisuje się w ten proces. Ten system mikropłatności ma już ponad 300 000 użytkowników, którzy wykonali prawie 1 000 000 transakcji. NK jest dla nich nową przestrzenią do korzystania z wirtualnych dóbr”. – powiedział Paweł Petkowicz, pełnomocnik zarządu ds. przychodów i business development w Naszej Klasie Sp. z o.o.

  • System YetiPay gwarantuje łatwy, bezpieczny i szybki sposób nabywania kontentu elektronicznego, dzięki czemu zyskuje coraz silniejszą pozycję na rynku mikropłatności. Wyróżniając się na tle innych systemów płatniczych krótką ścieżką zakupu i szybkością transakcji.
  • Użytkownik, posiadający wirtualny portfel YetiPay bez zbędnego logowania do konta bankowego czy uciążliwej rejestracji, ma możliwość dokonania nawet najmniejszych opłat w sieci. Począwszy od serwisów z kontentem elektronicznym (np. e-gazety, informacje specjalistyczne, e-booki), skończywszy na serwisach  elektronicznej rozrywki (np. gry online, mp3, VOD). Jeden, wirtualny portfel YetiPay daje możliwość przeprowadzania wielu transakcji w różnych miejscach, bez konieczności zakładania kilku kont i mrożenia środków na każdym z nich.
  • System mikropłatności YetiPay jest atrakcyjny dla wydawców. Pozwala im na skuteczne monetyzowanie treści, a także utrzymywanie atrakcyjnych cen produktów, poprzez pobieranie prowizji wyrażonej procentowo -  bez stałych opłat za transakcję. Oprócz korzystnych warunków finansowych, YetiPay zachęca prostotą i łatwością zintegrowania systemu.

 autor: Mariola Czapkiewicz