X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Monitor podglądowy NEC

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2014 08:56
NEC Display Solutions zaprezentował MDview272: referencyjny 27-calowy monitor, z najnowszymi rozwiązaniami dedykowanymi dla służby zdrowia. Nowy model wyposażono w panel AH-IPS z podświetleniem LED, który zapewnia bardzo dobre odwzorowanie kolorów, a równocześnie niskie zużycie energii.
NEC MDview272
NEC MDview272Foto: materiały prasowe

NEC MDview272 łączy najnowszą technologię wyświetlania z fabryczną zgodnością z branżowym standardem DICOM, jak również zapewnia szereg usprawnień dotyczących produktywności i funkcji ekologicznych. Wykorzystanie najnowszego panelu Advanced High Performance In Plan Switching (AH-IPS) gwarantuje wyjątkową jakość kolorów oraz bardzo wysoką rozdzielczość natywną 3.7MP (2560x1440).

Monitor ten posiada również zintegrowane funkcje, które nie są dostępne w standardowych monitorach. Pomagają one w optymalizacji i zgodności obrazu, jak również w integracji  z systemem Picture Archiving and Communication System (PACS), pozwalając na bezproblemową rozbudowę rozwiązań ogólnoszpitalnych.

  • Komfort pracy, zapewnia  możliwość regulacji wysokości ekranu oraz takie funkcje jak: programowalny hub USB, wyświetlanie obrazu picture-in-picture oraz przyszłościowe złącza -  DisplayPort czy Mini-DisplayPort

- Niezależnie od tego, czy chodzi o raportowanie w radiologii czy szpitalny system informacji, dostęp do najlepszych w swojej klasie monitorów jest niezbędny do przeglądania obrazów medycznych. Wiernie odwzorowane kolory, stabilność obrazu, zgodność ze standardami oraz łatwość użytkowania i konserwacji sprawiają, że NEC MDview272 to obecnie jeden z najlepszych medycznych monitorów podglądowych w swojej klasie. Spełnia on wymagania w zakresie reprodukcji obrazu w takich dziedzinach jak: tomografia komputerowa, rezonans magnetyczny, medycyna nuklearna/pozytonowa emisyjna tomografia komputerowa i kardiologia, jak również w przypadku przechowywania i archiwizowania zdjęć medycznych PACS – powiedział Shinji Nohara, Medical Solution Manager w NEC Display Solutions Europe.

  • Specjalnie dla zastosowań klinicznych MDview272 posiada fabryczne ustawienia, spełniające wymagania standardu DICOM zarówno w przypadku obrazów kolorowych, jak i w skali szarości,  dzięki czemu jest gotowy do natychmiastowego użycia. Układy: Digital Uniformity Control (wyrównanie jednorodności jasności oraz temperatury barwowej na całej powierzchni ekranu) oraz Backlight Ageing Correction (korekcja starzenia się diod podświetlających ekran) zapewniają kontrolę nad punktem bieli ze stałą jakością obrazu. Oprogramowanie GammaCompMD QA dostarczane z monitorem ułatwia konserwację, kalibrację, dokumentację oraz stałe utrzymanie wymaganej jakości. Te funkcje sprawiają, że monitory LCD spełniają wymogi jednorodności wymagane w testach akceptacyjnych oraz wymogi utrzymania jakości przez cały okres użytkowania produktu.

NEC MDview272 zaprojektowany jako monitor podglądowy nie jest przeznaczony do celów diagnostycznych i nie jest urządzeniem medycznym w rozumieniu dyrektywy MDD 93/42/EC.

Dostępność i gwarancja

Monitor NEC MDview272 jest już dostępny na rynku u autoryzowanych sprzedawców sprzętu medycznego w całej Europie. W zestawie z każdym monitorem znajduje się: przewód zasilający, kable: DVI-D, DVI-D – DVI-D, DisplayPort oraz oprogramowanie GammaCompMD QA i instrukcja obsługi. Wszystkie monitory są objęte standardową, 3-letnią gwarancją (obejmującą również podświetlenie matrycy).autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: monitor nec służba zdrowia

Czytaj także

Profesjonalna linia monitorów NEC

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2013 14:01
NEC wprowadza do sprzedaży trzy modele profesjonalnych monitorów biurkowych z serii PA – 24” MultiSync PA242W, 27” MultiSync PA272W oraz 30” MultiSync PA302W. Monitory wyposażono w 10-bitowe panele AH-IPS oraz najnowszą technologię podświetlania matrycy GB-R LED w celu zapewnienia najwyższej jakości obrazu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Monitor wielkoformatowy NEC

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2013 08:38
NEC Display Solutions rozszerza cieszącą się powodzeniem serię monitorów wielkoformatowych V.
rozwiń zwiń