X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Canon ma 4 wyróżnienia EISA 2013

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2012 00:00
Cztery produkty firmy Canon zostały wyróżnione przez Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych (EISA):EOS 5D, kamera LEGRIA m52, drukarka PIXMA PRO-1 oraz superkompakt G1X.
kamera LEGRIA m52
kamera LEGRIA m52

 

EOS 5D Mark III został uznany "Europejską zaawansowaną lustrzanką 2012-2013", PowerShot G1 X otrzymał wyróżnienie dla "Europejskiego aparatu kompaktowego 2012-2013", kamera LEGRIA HF M52 zdobyła tytuł "Europejskiej kamery 2012-2013", a PIXMA PRO-1 została wyróżniona jako "Europejska drukarka fotograficzna 2012-2013". Te prestiżowe nagrody podkreślają wiodącą na rynku jakość obrazu dostępną na każdym etapie jego przetwarzania, która jest charakterystyczna dla produktów Canon.

 


  • Wyróżnienia EISA przyznawane są przez redaktorów reprezentujących 50 czołowych czasopism z 18 krajów. Nagradzane są produkty, które łączą w sobie najbardziej zaawansowane technologie, pożądane funkcjonalności i najnowocześniejszy design.

 

W uzasadnieniu jury EISA dot. lustrzanki Canon EOS 5D Mark III, czytamy:

 

"Canon EOS 5D Mark III oferuje połączenie niezwykle wszechstronnego i łatwego w obsłudze aparatu z doskonałymi możliwościami i niedoścignioną jakością w zakresie filmowania. Mimo, że specyfikacja może wydawać zbliżona do poprzedniego modelu, EOS 5D Mark III oferuje jeszcze lepszą jakość oraz zwiększoną wydajność. Matryca CMOS o rozdzielczości 22MP pozwala osiągać doskonałe rezultaty nawet w warunkach słabego oświetlenia. Aparat został także wyposażony w zaawansowany 61-punktowy system AF. Dodatkowo, w nowej lustrzance z serii EOS 5D znacznie poprawiono odporność na warunki atmosferyczne oraz prędkość fotografowania - do 6 kl./s".

 

Europejski aparat kompaktowy 2012-2013: Canon PowerShot G1 X

 

PowerShot G1 X znacząco podniósł poprzeczkę w zakresie jakości oferowanej przez aparaty kompaktowe i został uznany przez Canon za najlepszy aparat kompaktowy, jaki firma do tej pory stworzyła. Zaprojektowany, aby stać się doskonałym uzupełnieniem profesjonalnej lustrzanki, PowerShot G1 X stoi na czele słynnej serii G i jest idealnym rozwiązaniem dla zawodowców oraz użytkowników, którzy poszukują profesjonalnej jakości w kompaktowej obudowie.

 

W uzasadnieniu wyboru napisano: "Jakość obrazu oferowana przez aparat Canon PowerShot G1 X jest na poziomie, który pozwala mu konkurować z wieloma lustrzankami. To niesamowity wynik dla sprzętu w tak kompaktowej obudowie. Wykorzystanie matrycy zbliżonej rozmiarami do matrycy APS-C pozwala kontrolować szumy nawet przy najwyższych czułościach ISO aż do 12800. Sercem aparatu jest potężny procesor DIGIC 5, który nie tylko pomaga redukować poziom szumów, ale także sprawia, że 14-bitowe pliki w rozdzielczości 14,3MP są przetwarzane z dużą prędkością. Zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści docenią możliwość zapisywania plików w formatach RAW oraz JPEG. Testy EISA wykazały, że 4-krotny zoom oferuje dobrą jakość obrazu przy tak kompaktowej obudowie, a wbudowany stabilizator obrazu oparty na technologii Hybrid IS, wykorzystywanej w niektórych profesjonalnych obiektywach firmy Canon, jest bardzo wydajny".

 

Europejska kamera 2012-2013: Canon LEGRIA HF M52

 

Kamera LEGRIA HF M52 została zaprojektowana, aby ułatwić nagrywanie i udostępnianie wysokiej jakości filmów Full HD. Wyróżnia się wysoką jakością nagrań w miejscach słabo oświetlonych oraz funkcjonalnością Wi-Fi (MPEG4). Nowy inteligentny stabilizator obrazu ułatwia tworzenie płynnych i pozbawionych drgań filmów, natomiast Story Creator pełni funkcję osobistego reżysera, który zachęca do wypróbowania różnych rodzajów scen, tak aby użytkownik mógł tworzyć niepowtarzalne historie.

 

Europejska drukarka fotograficzna 2012-2013: Canon PIXMA PRO-1

 

PIXMA PRO-1 to pierwsza na świecie drukarka A3+ w wyposażona w zestaw 12 atramentów, która stała się flagowym modelem uznanej serii Pro firmy Canon. Przeznaczona dla profesjonalistów PIXMA PRO-1 charakteryzuje się innowacyjnym designem inspirowanym systemem EOS. Oferuje najwyższej jakości wydruki zarówno kolorowe, jak i czarno-białe, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla studia fotograficznego i sprawdza się podczas produkcji komercyjnych wystaw.

 

Panel sędziowski EISA stwierdził: "Wyposażona w 12 powiększonych pojemników z atramentem pigmentowym PIXMA PRO-1 powala tworzyć trwałe wydruki w najwyższej jakości. Drukarka dedykowana jest zarówno zaawansowanym amatorom, jak i profesjonalnym fotografom. PRO-1 wiernie oddaje kolory, a dzięki zastosowaniu 5 monochromatycznych atramentów umożliwia tworzenie profesjonalnej jakości wydruków czarno-białych, a także wyjątkowo odwzorowanych detali. Z kolei podczas druku w kolorze, odcienie skóry wyglądają naturalnie i są oddawane z zachowaniem wysokiego poziomu dokładności. Drukarka obsługuje nośniki w formacie do A3+ i pracuje błyskawicznie, umożliwiając wydruk zdjęcia formatu A3 w jakości wystawowej w czasie krótszym niż 3 minuty. Dodatkowy podajnik papieru daje większą elastyczność użytkownikom, którzy pracują z wykorzystaniem cięższych papierów artystycznych. PIXMA PRO-1 pełna jest nowoczesnej technologii, która zapewnia doskonałą jakość przy stosunkowo niskich kosztach eksploatacji."

Zobacz więcej na temat: canon drukarki firma