X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Iomega StorCenter Network Video Recorder

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 00:00
Nowe produkty z rodziny Iomega StorCenter NVR zostały specjalnie zaprojektowane do monitoringu wideo. Funkcja bezpośredniego podłączenia do monitora VGA, w celu wyświetlania bieżącego widoku monitorowanych obiektów oraz usprawniony proces konfiguracji czynią z urządzeń Iomega doskonałe narzędzia zapobiegające kradzieżom.
Iomega StorCenter Network Video Recorder
Foto: Glow Images/East News

 

W skład rodziny produktów Iomega StorCenter NVR wchodzi w pełni wyposażony model dwudyskowy a także częściowo lub w pełni wyposażony model czterodyskowy o maksymalnej pojemności 12 TB. Każdy z wideorekorderów jest sprzedawany z licencją na cztery lub osiem kamer wideo, w zależności od modelu.  W pełni funkcjonalne zintegrowane rozwiązanie do zarządzania wideo (IVMS) łączy innowacyjne pamięci sieciowe z oprogramowaniem do zarządzania wideo MindTree SecureMind Surveillance Manager. Iomega StorCenter NVR jest doskonałym rozwiązaniem dla firm i korporacji z rozproszonymi oddziałami, które chcą stosować lokalne, sprawdzone systemy monitoringu w przystępnej cenie.  

 

Kluczowe funkcje nowych urządzeń Iomega StorCenter Network Video Recorder (NVR)

 


  • Nowa macierz Iomega StorCenter NVR ma wszystkie cechy nagradzanych pamięci NAS firmy Iomega, łącznie z systemem operacyjnym EMC® LifeLine™ oraz możliwością przechowywania danych w chmurze lub lokalnie, zwiększając jej funkcjonalność. 

  • Iomega StorCenter NVR będzie dostępna w trzech wersjach: dwustykowy model z dwoma dyskami klasy serwerowej o pojemności 2TB każdy, czterodyskowy model z dwoma dyskami o pojemności 3 TB każdy i czterodyskowy model z czterema dyskami o pojemności 3 TB każdy. Urządzenia o pojemności 4TB i 6TB zawierają licencję dla czterech kamer zaś model o pojemności 12 TB licencję dla ośmiu kamer. Każde urządzenie może współpracować maksymalnie z 16 kamerami. 
  • Zintegrowane oprogramowanie SecureMind Surveillance Manager sprawia, że Iomega StorCenter NVR jest w pełni funkcjonalnym systemem monitoringu wideo. Iomega StorCenter NVR pozwala na wielokanałowy monitoring wideo, rejestrację wideo i szybkie odtwarzanie obrazu z wielu kamer IP. Duża powierzchnia dyskowa umożliwia przechowywanie dużej liczby zarejestrowanych nagrań. Możliwości Iomega StorCenter NVR mogą być rozbudowywane przez dodawanie kolejnych dysków do częściowo wypełnionych modeli czterodyskowych lub dodawanie kolejnych modeli do infrastruktury. 

 

Dodatkowe funkcje Iomega StorCenter NVR –    Niezależne urządzenie – nie wymaga współpracy z serwerem do uruchomienia oprogramowania do zarządzania wideo. Nie wymaga oddzielnego komputera do konfiguracji NAS i zaplanowania nagrań.  –    Gniazdo VGA we wszystkich modelach StorCenter NVR pozwala na bieżący podgląd obrazu ze wszystkich kamer.  –    Wysoce skalowalne rozwiązanie – wystarczy zainstalować kamerę lub pamięć masową zwiększając liczbę punktów monitorujących w infrastrukturze.  –    Prosta instalacja i implementacja – wystarcza przeglądarka internetowa. –    Możliwość współpracy z wieloma markowymi kamerami H.264, MPEG4, MJPEG, IP i USB takimi, jak AXIS, Bosch, Panasonic, Certis i inne. –    Bezpieczny podgląd wideo z dowolnego miejsca na świecie przez przeglądarkę. –    Możliwość zdefiniowania powiadomień mailowych. –    Rejestracja po wykryciu ruchu lub uruchomieniu alarmu. –    Aplikacje klienckie na systemy iOS i Android do zdalnego podglądu  i zarządzania. –    Możliwość podłączenia do usług chmurowych EMC Atmos Cloud w celu składowania danych w sieci. Możliwość archiwizacji pojedynczych folderów StorCenter NVR w chmurze Atmos, w celu dodatkowego zabezpieczenia danych. Możliwość odzyskiwania lokalnie usuniętych plików z chmury.  –    Zaawansowana replikacja danych umożliwia zapisywanie wideo na podłączonych pamięciach USB lub udziałach sieciowych jak również prezentację danych członkom Iomega Personal Cloud. –    Automatyczne skanowanie antywirusowe i czyszczenie za pomocą dołączonego oprogramowania McAfee VirusScan Enterprise. –    Iomega Personal Cloud umożliwia zdalny dostęp i współdzielenie plików przez Internet. –    Szyfrowanie woluminów pozwala na jeszcze większą ochronę danych przed nieautoryzowanym dostępem.   

 

Dostępność i gwarancja 

 

Nowa rodzina Iomega StorCenter Network Video Recorders będzie dostępna na początku czwartego kwartału 2012 r. Wszystkie modele wyposażone są w dyski klasy serwerowej.  Ceny zaczynają się od 1199 Euro za model  o pojemności 4TB.