X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Wielkoformatowe monitory Full HD Panasonic

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2012 11:22
Modele TH-60PF50 oraz TH-65PF50 z przekątną ekranu 60 i 65-cali zaprojektowano z myślą o zastosowaniu w przestrzeni publicznej.
Panasonic TH-60PF50
Panasonic TH-60PF50

 

„Plazmowe monitory Panasonic serii TH-PF50 to profesjonalne urządzenia  przeznaczone do instalacji zarówno w przestrzeni publicznej jak i w salach konferencyjnych. Charakteryzują się funkcjonalnością, elastycznością wykorzystania, wytrzymałością oraz wysoką jakością prezentowanego obrazu, niezależnie od kąta patrzenia czy jasności otoczenia. Jesteśmy przekonani, że nowe monitory TH-60PF50 i TH-65PF50 spełnią oczekiwania przedstawicieli branży Digital Signage.” – mówi Dawid Laskowski, Sales & Marketing Manager z Panasonic System Communications Company Europe.

Wprowadzane na rynek monitory plazmowe TH-60PF50 o przekątnej 60 cali oraz 65-calowy TH-65PF50 stanowią uzupełnienie 42 i 50-calowych urządzeń z serii TH-PF50. Nowe modele charakteryzują się wysokim kontrastem, wynoszącym 5.000.000:1 oraz gradacją o wartości 6.144 stopni. Dzięki temu kolory są wiernie odwzorowane zaś oglądany obraz wyraźny i ostry, niezależnie od kąta patrzenia i dynamiki zmieniającego się na ekranie obrazu. Dodatkową cechą urządzeń jest tryb Eco Mode, który dzięki czujnikowi jasności dostosowuje pracę monitorów do natężenia światła w otoczeniu, pozwalając jednocześnie na mniejsze zużycie energii.

 

  • Nowe monitory z serii TH-PF50 wyposażone są w funkcję Full HD 3D Ready, zapewniającą oglądanie trójwymiarowego obrazu przy pomocy opcjonalnego transmitera i okularów. Ponadto, urządzenia posiadają Slot 2.0 do instalacji karty rozszerzeń oraz port USB, który pozwala na współprace z modułem łączności bezprzewodowej ET-WM200. Dzięki temu możliwe jest jednocześnie wyświetlanie obrazu nawet z 8 komputerów PC lub urządzeń z systemem operacyjnym iOS.
  • Monitory mogą pracować zarówno w trybie horyzontalnym jak i wertykalnym, co jest znacznie wygodniejsze podczas prezentacji informacji tekstowych. Urządzenia charakteryzują się również ekranem odpornym na uderzenia, zaś ich żywotność wynosi 100 000 godzin.

 autor: Cezary Tchorek-Helm

Zobacz więcej na temat: europe komputery

Czytaj także

Bardzo drogi interaktywny monitor plazmowy

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2012 00:00
Na polskim rynku debiutuje monitor Panasonic TH-65PB1, który może pracować w trybie dotykowej tablicy interaktywnej, która umożliwia bieżące modyfikowanie prezentowanych obrazów lub treści. Wyświetlacz o przekątnej 65 cali zapewnia bezprzewodową łączność z innymi urządzeniami, obraz o wysokim kontraście i w rozdzielczości Full HD oraz pozwala czterem osobom na jednoczesną pracę przy ekranie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Panasonic: monitor do ścian wizyjnych

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2012 15:36
Panasonic LCD TH-55LFV50 charakteryzuje się m.in. cienką ramką, która ułatwia stworzenie z kilku urządzeń niemal bezszwowej ściany wizyjnej.
rozwiń zwiń