Nowe Technologie

ASUS VivoTab Smart LTE już w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2013 14:01
ASUS wprowadził na polski rynek VivoTab Smart LTE - 10,1-calowy tablet ASUS z systemem Windows 8 i wbudowanym modemem 4G.
Asus VivoTab Smart LTE
Asus VivoTab Smart LTE

 

Sercem urządzenia jest procesor Intel Atom Z2760. Na rynku są również dostępne dedykowane urządzeniu akcesoria - etui TranSleeve, będące jednocześnie podstawką, pokrowcem i klawiaturą. Tablet dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych (czarna i biała) w cenie 2499 zł.

Dzięki wbudowanemu modemowi 4G urządzenie zapewnia dostęp do szybkiej mobilnej sieci LTE. Dwurdzeniowy procesor Intel Atom Z2760, gwarantuje sprawną pracę aplikacji systemu Windows 8, takich jak Microsoft Office 2010. 10,1-calowy ekran IPS HD w połączeniu z wydajnymi podzespołami pozwala na płynne oglądanie filmów w rozdzielczości 1080p.

Wytrzymała bateria pozwala na 9,5 godziny nieprzerwanej pracy (czas pracy baterii mierzony jest w trybie oszczędności, podczas odtwarzania filmu wideo o jakości 720p przy jasności 60 nitów, siecią 3G w stanie wstrzymania i przy ustawieniu dźwięku, odtwarzanego na słuchawkach, na głośność domyślną). Urządzenie posiada 64GB dysk oraz dostęp do 32GB ASUS WebStorage. Dzięki interfejsowi NFC tablet może bez przeszkód łączyć się i wymieniać danymi z innymi urządzeniami. Urządzenie ma wbudowane dwie kamery, przednią (2MP) i tylną (8MP), z dużą przesłoną F/2.2, sensorem CMOS i autofocusem.

Przydatnym dodatkiem specjalnie dedykowanym dla VivoTab Smart jest TranSleeve – futerał, podstawka i klawiatura. To bardzo wygodne akcesorium, które gwarantuje wygodną i efektywną pracę na urządzeniu – oferując pewne funkcjonalności notebooka.  

ASUS VivoTab Smart jest już dostępny w sprzedaży w cenie 2499zł. Urządzenie dostępne jest w jednym z dwóch kolorów – czarnym lub białym. Akcesorium TranSleeve jest sprzedawane oddzielnie w cenie 349zł.

 autor: eRKa

Czytaj także

ASUS Transformer Book TX300: notebook z mobilnym ekranem

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2013 12:19
Ten hybrydowy model wyposażony w system Windows 8 łączy w sobie wydajność i funkcjonalność notebooka z łatwością użytkowania i mobilnością tabletu. Po odłączeniu 13,3-calowego ekranu Full HD ASUS Transformer Book przeistacza się w samodzielny tablet z dyskiem SSD o pojemności 128GB.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Intel zapowiada

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2013 05:00
Firma zapowiedziała m.in. nową dwurdzeniową platformę Atom SoC do smartfonów i tabletów Android oraz pierwsze globalne wielopasmowe rozwiązanie LTE, które wejdzie do sprzedaży w pierwszej połowie 2013.
rozwiń zwiń

Czytaj także

ASUS Transformer AiO - ciekawy koncept

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 08:53
ASUS Transformer AiO to prekursor nowego modelu korzystania z domowego komputera. Typowy komputer typu All-in-One jednym ruchem ręki można zamienić w tablet. A to nie wszystko - do dyspozycji mamy 2 systemy operacyjne: Windows 8 i Android.
rozwiń zwiń