X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Terminal wideokonferencyjny HUAWEI VP9050

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2013 11:25
HUAWEI VP9050 to wysokiej klasy, łatwy w obsłudze osobisty terminal wideo, który można rozbudować. Urządzenie daje możliwość przeprowadzenia wideokonferencji pomiędzy czterema dowolnie zlokalizowanymi użytkownikami terminali video .
HUAWEI VP9050
HUAWEI VP9050

 

Urządzenie nadaje się do wykorzystywania i prowadzenia wideokonferencji w gabinetach i niewielkich salach konferencyjnych. Sprzedawane zestawy zawierają kamerę cyfrową Full HD, głośnik Hi-Fi, mikrofon HD oraz 21,5″ panoramiczny ekran dotykowy.

Płynny obraz Full HD (1080p) i przestrzenny dźwięk

Dzięki wykorzystaniu technologii VideoIntensifier i ViewProcessing  terminal wideokonferencyjny HUAWEI VP9050 oferuje doskonałą jakość obrazu. Urządzenie wspiera protokół H.264, co gwarantuje przekaz najwyższej jakości na każdym etapie prowadzenia wideokonferencji, począwszy od rejestracji obrazu, poprzez przetwarzanie, przesyłanie, aż do wyświetlenia obrazu. Powoduje to, że przekazywany obraz Full HD ma niespotykaną dotąd płynność.

  • Za pośrednictwem dwóch wbudowanych mikrofonów Hi-Fi podczas wideokonferencji dostarczany szerokopasmowy dźwięk AAC-LD jest najwyższej jakości. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu funkcji kasowania echa (AEC), automatycznej regulacji wzmocnienia dźwięku (AGC) i redukcji szumów otoczenia (ANS).
  • HUAWEI VP9050 wspiera protokół H.239. Podczas wideokonferencji przesyłane są równocześnie dwa strumienie audio – wideo: obraz z kamery i prezentacja z komputera (.ppt, Word, Flash, nagrania na żywo itd.).

Prosta obsługa i wielofunkcyjność

Elegancki i nowoczesny terminal został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Specjalnie zaprojektowany, prosty w obsłudze pilot zapewnia łatwy dostęp do każdej funkcji terminala. Ułatwia kontrolę nad konferencją i zaplanowanie jej najdrobniejszych szczegółów. 

HUAWEI VP9050 pozwala wyświetlać prezentację zarówno na całym ekranie 16:9 lub 4:3, co umożliwia pokazanie także podglądu osoby prezentującej w trybie PiP (Picture – in - Picture) lub PaP (Picture – and – Picture).

Bezpieczeństwo

Jeżeli w czasie wideokonferencji z powodu zajętego łącza nastąpi utrata pakietów, dzięki wykorzystaniu technologii SEC (Super Error Concealment) i IRC (Inteligent Rate Control), terminal dopasuje natychmiast swoje ustawienia do zmieniających się parametrów transmisji i zapewni najlepszą możliwą jakość przekazu w danym momencie.

  • Nowe rozwiązanie HUAWEI wspiera protokół szyfrowania H.235, a dostęp do konfiguracji urządzenia i ustawień systemowych jest chroniony hasłem administratora. To gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa prowadzonych wideokonferencji.
  • Nowe rozwiązanie HUAWEI jest już dostępne na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL, przedstawiciela tej marki w Polsce.    autor: Mariola Czapkiewicz

Zobacz więcej na temat: huawei wideokonferencje

Czytaj także

Priorytetyzacja wzmacnia wideopołączenia

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2013 05:00
HUAWEI zapowiedział wprowadzenie na rynek rozwiązania opartego na nowej technologii FPI (Flow Priority Indicator – wskaźnika priorytetu przepływu), wspierającego jakość wideopołączeń.
rozwiń zwiń