X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Skanowanie w 10 sekund

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 09:00
Skaner fotograficzny HP Scanjet 300, przeznaczony zarówno dla małych biur jak i użytkowników indywidualnych zapewnia skanowanie wysokiej jakości, a jednocześnie jest łatwe w obsłudze i szybkie w działaniu.
HP ScanJet 300
HP ScanJet 300

Obsługa HP Scanjet 300 jest niezwykle prosta - wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby skopiować zdjęcie lub dokument.  Na zeskanowanie zdjęcia urządzenie potrzebuje zaledwie 10 sekund, a  jednostronicowego dokumentu - 11 sekund (przy rozdzielczości 200 dpi(1)). Dzięki funkcji skanowania do chmury, umożliwiającej wysyłanie obrazów i dokumentów bezpośrednio do poczty elektronicznej, jest doskonałym rozwiązaniem dla pracowników biurowych.

HP Scanjet 300  to najmniejszy skaner płaski w ofercie HP.  Urządzenia charakteryzuje elegancka, kompaktowa budowa, która zajmuje niewiele miejsca i pasuje do każdego domu lub biura. Skaner podłącza się do komputera za pomocą kabla USB. Urządzenie jest proste w instalacji i łatwe w przenoszeniu.

Dostępne wraz z urządzeniem oprogramowanie ArcSoft PhotoStudio 6 umożliwia użytkownikom wykonanie podstawowych czynności na zeskanowanych obrazach, takich jak przycinanie, porządkowanie oraz drukowanie w różnych rozmiarach.

Oprócz skanera fotograficznego HP Scanjet 300 firma wprowadziła także na rynek model HP Scanjet 200, który ma takie same intuicyjne funkcje, ale różni się rozdzielczością skanowania.

Sugerowana cena detaliczna brutto HP Scanjet 300 wynosi 349 PLN, a urządzenia HP Scanjet 200 299 PLN (3).

 



autor: eRKa

Zobacz więcej na temat: firma fotografia hp skaner