X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

HDD najwyższej klasy

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2013 08:59
Najwyższej klasy pamięć masową przedstawił Seagate Technology - nowy dysk NAS HDD przeznaczony do pracy ciągłej w systemach NAS posiadających od 1 do 5 kieszeni na dyski.
NAS HDD
NAS HDD

Zaprojektowane z myślą o wydajności i niezawodności, nowe dyski dostępne są w wielu pojemnościach, w tym 4TB – największej dostępnej na rynku pojemności dysku NAS – oraz z silnym wsparciem dziewięciu partnerów NAS.

Nowy dysk o pojemności do 4TB umożliwia małym systemom NAS, używanym w domach i małych biurach, osiągnięcie pojemności do 20TB w NAS o pięciu kieszeniach dyskowych. NAS HDD 4TB dostarcza najwyższą obecnie pojemności na rynku, ponad 30% wyższą od ofert konkurencji.

  • Efektywny kosztowo 4TB dysk dla systemów NAS ma pojemność pozwalającą zapisać ponad 819 000 zdjęć, milion utworów muzycznych lub blisko 500 godzin video w jakości HD. Jest również idealny dla małych firm do zastosowań CAD, baz danych lub przechowywania obrazów medycznych. NAS HDD oferuje do 10% przewagi nad konkurencją pod względem wydajności w aplikacjach NAS 24x7. Jest praktycznie bezgłośny i pracuje poniżej progu słyszalności ludzkiego ucha, na poziomie 19db, dzięki czemu jest idealny dla zastosowań w domu i małym biurze. Dysk wyposażony został w technologię Seagate NASWorks, która poprawia jego niezawodność poprzez ograniczenie wibracji i rozszerzone mechanizmy korekcji błędów dla lepszej integralności danych.

Najważniejsze cechy

  • Najwyższa pojemność – do 4TB, dysk ma 30% przewagę pojemnościową nad konkurencją.
  • Najwyższa wydajność w systemach NAS od 1 do 5 kieszeni – dysk oferuje najwyższy transfer danych dla sprostania wymaganiom w zastosowaniach NAS.
  • NASWorks – korekcja błędów dzięki rozszerzonym mechanizmom kontroli, zarządzanie poborem energii oraz tolerancja na wibracje dla optymalnej wydajności.
  • Poprawiona tolerancja na wibracje – konstrukcja dysku oraz wyważenie silników napędzających tarcze dysku minimalizuje wibracje, wzbudzające się w systemach wielodyskowych.
  • Zaawansowane zarządzanie poborem energii – możliwość wyboru przez użytkownika predefiniowanych profili zarządzania energią w zależności od obciążenia, aby zminimalizować zużycie energii przy utrzymaniu wysokiej niezawodności.
  • Bezgłośna praca – poprawa jakości pracy w miejscach wymagających ciszy jak pokój dzienny lub biuro.

Dysk Seagate NAS został zaprojektowany z myślą o kompatybilności oraz przeszedł rygorystyczne testy najważniejszych dostawców rozwiązań NAS pod kątem bezproblemowej integracji z ich rozwiązaniami NAS. 

 autor: Jan Petersen

Czytaj także

Nowe SSD Seagate

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2013 10:56
Seagate Technology przedstawił nowe portfolio pamięci flash, w skład którego wchodzą pierwszy konsumencki dysk Solid State (SSD) i nowa generacja korporacyjnych pamięci flash.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowa pamięć masowa Seagate

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 08:06
Seagate Technology (NASDAQ: STX) przedstawił nową pamięć masową Video 3.5 HDD - pierwszy w branży 4 TB, 3,5-calowy dysk twardy, zaprojektowany specjalnie do użytku w urządzeniach wideo, takich jak rejestratory cyfrowe (DVR), set-top box (STB) oraz systemy nadzoru.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe dyski NAS dla sektora MŚP

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2013 16:25
Seagate Technology przestawiła dziś Seagate Business Storage, najnowszą linię produktów NAS (network attached storage) dla małych i domowych biur (SOHO), zdalnych biur oraz małych i średnich firm (SMB). Nowe rozwiązania mogą stanowić alternatywę dla chmury publicznej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Najcieńszy dysk twardy na rynku

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 08:38
Seagate wprowadził na rynek dysk Ultrathin HDD. 5-milimetrowy Ultrathin HDD to najcieńszy dysk twardy dostępny na rynku, zaprojektowany dla ultracienkich, lekkich urządzeń przenośnych i tabletów. Pamięć zapewnia wysoką pojemność przy atrakcyjnej cenie.
rozwiń zwiń