Nowe Technologie

Zapanuj nad dokumentami w wirtualnym archiwum

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2013 00:00
Dzięki oprogramowaniu Rack2-Filer Smart użytkownicy skanerów Fujitsu ScanSnap mogą przechowywać i archiwizować swoje dokumenty w wirtualnym archiwum, które działa dokładnie tak samo jak jego fizyczny odpowiednik.
Zapanuj nad dokumentami w wirtualnym archiwum
Foto: glowimages.com

Cyfrowe foldery są dostępne w każdym miejscu i o każdej porze - mogą być przechowywane w lokalnych sieciach, bądź usługach przechowywania w chmurze, takich jak Dropbox czy SugarSync. Specjalnie z myślą o użytkownikach mobilnych stworzono bezpłatną aplikację Rack2-Filer Smart na urządzenia z systemem Android i iOS.

Używając skanerów Fujitsu ScanSnap z oprogramowaniem Rack2-Filer Smart wystarczy nacisnąć jeden przycisk, by zeskanować dokument dowolnego rozmiaru prosto do wirtualnego archiwum. Pozwala to na oszczędność czasu i miejsca potrzebnych przy korzystaniu z fizycznych form przechowywania dokumentów. Każdy z sześciu rzędów cyfrowego archiwum mieści do 42 cyfrowych teczek, z których każda może pomieścić 500 stron. Ogółem dostępnych jest 20 wirtualnych archiwów, w których zmieści się ponad pięć milionów stron cyfrowych dokumentów, którymi znacznie łatwiej zarządzać niż w wydaniu papierowym.

Rack2-Filer Smart – cyfrowe archiwum dostępne zawsze i wszędzie

Interfejs Rack2-Filer Smart przypomina typową szafkę na dokumenty, by ułatwić użytkowanie nawet osobom, które miały małą styczność z cyfrowymi dokumentami. Użytkownicy mogą układać teczki tak jak w zwykłej szufladzie, ale forma cyfrowa oferuje wygodę i większe możliwości. Plikami można łatwo się dzielić i dystrybuować je poprzez sieci lokalne lub za pośrednictwem chmury, a dzięki indeksom i funkcji zapamiętywania łatwiej jest organizować zmagazynowane dokumenty. Opcja wyszukiwania znacznie ułatwia znajdowanie potrzebnych dokumentów w teczkach.

Cyfrowe teczki na urządzeniach z Androidem i iOS
Aplikacja mobilna Rack2-Filer Smart pozwala na korzystanie z cyfrowych teczek i dokumentów na iPhone’ach, iPad’ach i urządzeniach z systemem Android. Wirtualne teczki mogą być przesyłane przez sieć Wi-Fi i można je prezentować, przeszukiwać, edytować i komentować. Aplikacje Rack2-Filer Smart są dostępne za darmo w sklepach Google Play i AppStore. Po więcej informacji zapraszamy na strony:
Rack2-Filer Smart for Android
Rack2-Filer Smart for iOS

Idealna Para: Magic Desktop i Rack2-Filer Smart

Wszystkie wersje Deluxe urządzeń ScanSnap są wyposażone w oprogramowanie Rack2-Filer Smart i Magic Desktop. Aplikacja Magic Desktop pozwala na zbieranie danych z różnych źródeł - zdjęcia zrobione telefonem lub tabletem, korespondencję z portali społecznościowych, a także grafiki i dokumenty. Wszystkie pliki trafiają na wirtualny pulpit i wirtualne tablice, gdzie można je porządkować i przypisywać do konkretnych projektów. Wycinki z Magic Desktop mogą być zapisywane w teczkach w programie Rack2-Filer Smart.

 autor: Robert Kamiński

Zobacz więcej na temat: archiwizacja fujitsu skaner
Czytaj także

Bezprzewodowe skanowanie

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 09:50
Fujitsu wprowadza nowe funkcje w skanerze Fujitsu ScanSnap iX500. Usprawniona opcja łączności Wi-Fi skanera pozwala mu łączyć się bezprzewodowo nie tylko z urządzeniami mobilnymi, pracującymi na systemach Android i Apple iOS, lecz także z komputerami PC i Mac.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Nowy skaner Fujitsu

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2013 14:41
W ofercie Fujitsu pojawił się kolejny skaner dokumentowy z serii ScanSnap. Nowy model doskonale wpisuje się w koncepcję tej linii: „łatwo, szybko i kompaktowo”. Jednak tym razem, konstruktorzy postawili na całkowicie nową funkcjonalność. SV600 posiada głowicę skanującą umieszczoną na statywie, która pozwala na bezdotykowe skanowanie dokumentów.
rozwiń zwiń