Nowe Technologie

Nowe desktopy Acer

Ostatnia aktualizacja: 25.09.2013 11:59
Serie Veriton S, M, X, L i N dostępne są w zróżnicowanych konfiguracjach dostosowanych do wszystkich rodzajów działalności biznesowej. Konfiguracje serii 6 doskonale spełniają potrzeby przedsiębiorstw i klientów korporacyjnych, oferując najnowsze chipsety Intel z technologią vPro, zaawansowane opcje bezpieczeństwa i wygodne zestawy narzędzi oraz najnowsze rozwiązania graficzne.
Nowe desktopy Acer
Foto: materiały prasowe

Przeznaczone dla mniejszych firm, konfiguracja serii 4 oferuje wydajne chipsety średniej klasy, zgodne z TPM i o doskonałej jakości grafiki.  Natomiast seria2 dzięki atrakcyjnej kosztowo i wydajnej technologii stanowi idealne rozwiązanie dla małych przestrzeni biurowych.

Veriton L – maksimum produktywności

Acer Veriton z serii L wyposażone są w procesor Intel Core trzeciej generacji, zapewniający maksymalną wydajność, niezawodną stabilność i wygodę obsługi. Technologia Intel™ vPro umożliwia zabezpieczenie komputera i danych przez autoryzację przed uruchomieniem, a także prostą reaktywację w przypadku zgubienia lub kradzieży, dzięki czemu użytkownik może być spokojny o bezpieczeństwo swoich danych. Veriton z serii L dostępny jest w dwóch konfiguracjach: serii 6 i serii 4.

Veriton S – dla wymagających przedsiębiorców

Acer Veriton S to idealne połączenie wydajności i bezpieczeństwa. Ten niezawodny komputer doskonale wpasowuje się w potrzeby biznesu. Napędzany najwyższej klasy podzespołami i najnowszą technologią, zapewnia doskonałą wydajność, nawet przy najbardziej wymagających zadaniach. Dostępny w dwóch konfiguracjach: serii 6 i serii 4.

Veriton X – zgrabny i potężny

Veriton X, choć dużo mniejszy niż standardowy komputer, jest w stanie sprostać wszystkim potrzebom biznesowym przy jednoczesnej oszczędności przestrzeni biurowej. Doskonale nadaje się do wykonywania skomplikowanych obliczeń, a modułowa konstrukcja pozwala na łatwy dostęp, bez potrzeby używania narzędzi. Energooszczędność i dbałość o środowisko potwierdzają stosowne certyfikaty. Veriton X dostępny jest w trzech konfiguracjach: serii 6, serii 4 oraz serii 2.

Veriton M – wysoka wydajność, elastyczna i niezawodna konstrukcja

Veriton M zapewnia najwyższą stabilność i niezawodność. Sprosta nawet najbardziej wymagającym zadaniom biurowym, w pełni wykorzystując dostępne w danym biznesie zaplecze technologiczne. To potężna maszyna, wygodna w rozbudowie i zdolna sprostać każdemu zadaniu. Dostępna jest w trzech konfiguracjach: serii 6, serii 4 i serii 2.

Veriton N – mały, ale wydajny

Potężne podzespoły w niewielkiej obudowie – stacjonarnej lub montowanej z tyłu monitorów Acer. Veriton N zapewnia doskonałą wydajność przy jednoczesnej oszczędności przestrzeni. Veriton N dostępny jest w dwóch konfiguracjach: serii 4 i serii 2.autor: Informacja prasowa Acer

Czytaj także

Nowe notebooki Acera

Ostatnia aktualizacja: 03.09.2013 16:03
Na targach IFA firma Acer zaprezentowała nową wersję notebooka Aspire R7 z procesorem Intel 4. generacji oraz rysikiem Acer Active Pen, który ułatwia korzystanie z funkcji dotykowych. Acer pokazał też nowe modele notebooków z linii Aspire E1: wersje z ekranem dotykowym oraz różnorodnymi układami graficznymi.
rozwiń zwiń