X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Mobilna drukarka POS

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2013 03:12
Nowa termiczna drukarka paragonów TM-P80 oferuje szereg możliwości podłączenia, długo pracuje na baterii i jest wyposażona w funkcje oszczędzania papieru, dzięki czemu z pewnością sprawdzi się w każdym wymagającym środowisku pracy.
Epson TM-P80
Epson TM-P80 Foto: materiały promocyjne

Urządzenie opracowane przez czołowego europejskiego producenta drukarek POS umożliwia szybkie drukowanie w punkcie sprzedaży — może wydrukować np. kody QR czy paragony w zupełnie dowolnym miejscu. Model TM-P80 trafi do sprzedaży w listopadzie 2013 r.

Z drukarką TM-P80 można połączyć się przez Bluetooth lub Wi-Fi, co zwiększa jej elastyczność oraz mobilność. Model z funkcją Wi-Fi korzysta z technologii ePOS-Print firmy Epson, umożliwiając drukowanie paragonów, biletów i kuponów niemal w dowolnym miejscu bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Funkcjonalność ta jest dostępna z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej obsługującej HTML5 i nie wymaga komputerów, serwerów ani sterowników. Drukarkę można z łatwością zintegrować z istniejącym systemem informatycznym. Łączność przez Bluetooth umożliwia bezpośredni wydruk w dowolnym miejscu, nawet na zewnątrz, bez konieczności połączenia z siecią.

  • Opcjonalna ładowarka umożliwia ładowanie do czterech baterii jednocześnie, dzięki czemu można, w razie potrzeby, wymienić je w jednej z kilku używanych drukarek. Mechanizm wkładania papieru „drop-in” ułatwia wymianę papieru, skracając tym samym czas oczekiwania klientów.
  • Model TM-P80 trafi do sprzedaży w listopadzie 2013 r. w sugerowanej cenie detalicznej 3035 zł w wersji Wi-Fi i 2670 zł w wersji Bluetooth.autor: Informacja prasowa

Zobacz więcej na temat: drukarka drukarka POS epson

Czytaj także

Kompaktowa drukarka POS

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2013 15:05
Firma Epson prezentuje model TM-T70II o dużej szybkości drukowania, ożywiający wydruki paragonowe dzięki drukowaniu w skali szarości. Urządzenie jest przeznaczone do sklepów o dużym ruchu oraz hoteli i ma pomóc firmom usprawnić obsługę klienta.
rozwiń zwiń