X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

Kompaktowa drukarka POS

Ostatnia aktualizacja: 05.09.2013 15:05
Firma Epson prezentuje model TM-T70II o dużej szybkości drukowania, ożywiający wydruki paragonowe dzięki drukowaniu w skali szarości. Urządzenie jest przeznaczone do sklepów o dużym ruchu oraz hoteli i ma pomóc firmom usprawnić obsługę klienta.
Epson TM-T70II
Epson TM-T70II Foto: materiały promocyjne

Dzięki małym wymiarom drukarkę można umieścić pod ladą, skąd można ją łatwo obsługiwać od przodu.

  • Ze względu na dobry współczynnik cykli między awariami (ang. Mean Cycle Between Failure — MCBF) równy 17 mln wierszy oraz czas eksploatacji automatycznej gilotyny wynoszący 1,7 mln odcięć model TM-T70II jest idealnym rozwiązaniem dla środowisk wymagających dużej ilości wydruków, gdzie niezawodność urządzeń jest kluczową kwestią. Klienci mogą być obsłużeni szybciej dzięki szybkości drukowania sięgającej 250 mm/s.

Dodatkowa pokrywa kabli gwarantuje ochronę kabli i innych urządzeń elektrycznych przed przypadkowym zalaniem i innym działaniem płynów — bez względu na to, czy drukarka jest ustawiona na ladzie czy pod nią.

- Niezawodna drukarka TM-T70II jest wyposażona w automatyczną funkcję redukcji papieru. Dzięki niej firmy mogą zmniejszyć zużycie papieru, co oznacza oszczędność pieniędzy. Urządzenie pomaga także usprawnić obsługę klienta, ponieważ użytkownicy mogą skoncentrować się na pracy zamiast na częstej wymianie rolek papieru – powiedział Grzegorz Moch, manager w polskim oddziale Epson Europe

  • Model TM-T70II trafi do sprzedaży we wrześniu w sugerowanej cenie detalicznej, zależnie od wbudowanych złączy od ok. 1220 zł.autor: M. Czapkiewicz/Epson

Zobacz więcej na temat: drukarka drukarka POS epson

Czytaj także

Drukarka bonów zwiększa sprzedaż

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2013 12:15
TM-C710 to obecnie jedyna na rynku drukarka POS do drukowania kolorowych bonów, która ze względu na niewielkie rozmiary doskonale sprawdzi się w każdym punkcie kasowym. To wielofunkcyjne urządzenie szczególnie przydatne podczas kampanii reklamowych zwiększy zyski ze sprzedaży i pomoże wzbudzić zaufanie klientów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Niższe koszty druku etykiet

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2013 05:49
Epson przedstawia drukarkę TM-C3500 — nowy sposób drukowania kolorowych etykiet dla różnych branż. Dzięki zastosowaniu tuszy pigmentowych zamiast atramentów barwnikowych można drukować kolorowe i trwałe etykiety, które szybką schną i są odporne na rozmazywanie, działanie wody i blaknięcie.
rozwiń zwiń