X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

CLO: nowy standard Epsona

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2013 09:47
Epson wprowadza na polski rynek dwa nowe, projektory do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Dzięki technologii 3LCD projektory mają jednakową jasność - 3000 lumenów - światła białego i barwnego (CLO – Color Light Output), dzięki temu obrazy są ostre i wyraźne, a kolory nawet do trzech razy jaśniejsze niż w przypadku standardowych 1-procesorowych projektorów DLP.
CLO: nowy standard Epsona
Foto: materiały promocyjne

Epson wprowadza na polski rynek dwa nowe, projektory do zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Dzięki technologii 3LCD projektory mają jednakową jasność - 3000 lumenów - światła białego i barwnego (CLO – Color Light Output), dzięki temu obrazy są ostre i wyraźne, a kolory nawet do trzech razy jaśniejsze niż w przypadku standardowych 1-procesorowych projektorów DLP.

  • Jasne, żywe kolory, ostry i wyrazisty obraz oraz współczynnik kontrastu wynoszący 10 000:1 powoduje, że projektor idealnie nadaje się do prezentacji i projekcji filmów — w zastosowaniach edukacyjnych i biznesowych.
  • Stosowany wyłącznie przez firmę Epson ręczny suwak korekcji geometrii obrazu i automatyczna korekcja pionowej ułatwia i przyspiesza przygotowanie projektora do pracy. Niezależnie od tego, pod jakim kątem jest ustawiony projektor w stosunku do ekranu, obraz można łatwo skorygować i wyprostować.

Obydwa projektory mają funkcje ustawień ekologicznych, automatycznego wygaszania lampy oraz czasowego wyciszania dźwięku i wyłączania obrazu.

„Od ponad 10 lat jesteśmy numerem jeden na świecie wśród producentów projektorów[1], dlatego zawsze dążymy do jak najlepszego spełniania oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Wiele różnych gniazd połączeniowych – w tym HDMI i opcjonalna łączność bezprzewodowa umożliwiają łatwe podłączenie projektora do różnych źródeł sygnału” – mówi Karol Andruszkiewicz, Business Sales Manager w polskim oddziale EPSON EUROPE B.V.

  • Obydwa modele są już dostępne w Polsce. Sugerowany cena detaliczna: 2100 zł (EB-X18) i 2400 zł (EB-W18).

 autor: Mariola Czapkiewicz

Czytaj także

BenQ MH680 Full HD

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2013 11:20
Model ten przeznaczony jest do szeroko rozumianych zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Zoom optyczny 1,3:1 znakomicie ułatwia eksploatację projektora w różnych warunkach.
rozwiń zwiń