Nowe Technologie

PaperStream w skanerach Fujitsu z serii fi

Ostatnia aktualizacja: 15.12.2013 21:44
Skanery Fujitsu z serii fi- zostały wyposażone w najnowsze oprogramowanie Fujitsu – PaperStream. Oprogramowanie PaperStream zawiera nowy sterownik PaperStream IP oraz oprogramowanie do obróbki obrazu i aplikacje PaperStream Capture pozwalają na prostsze i zautomatyzowane skanowanie plików dokumentów.
skanery Fujitsu
skanery FujitsuFoto: materiały promocyjne

Ulepszone przetwarzanie obrazu oraz zoptymalizowane skanowanie plików dokumentów

Nowe oprogramowanie PaperStream pozwala na digitalizację dokumentów w najwyższej jakości obrazu: PaperStream IP przygotowuje digitalizowane obrazy do dalszej obróbki, takiej jak OCR (optyczne rozpoznawanie znaków) i komunikuje się z powszechnie używanymi aplikacjami do skanowania, które zazwyczaj kontrolują skaner poprzez interfejsy TWAIN lub ISIS. PaperStream Capture umożliwia użytkownikom regulację procesu przepływu dokumentów (a także ich całych pakietów) na każdym kroku. Zaraz po zeskanowaniu zbiór dokumentów może zostać błyskawicznie przesłany do zdefiniowanej lokalizacji lub trafić do kolejki, oczekując na zatwierdzenie i dalszą obróbkę.

"Zoptymalizowaliśmy cały proces rejestracji obrazu, dzięki czemu użytkownicy mogą wprowadzać ważne informacje do cyfrowego obiegu danych jeszcze szybciej i bez konieczności odbywania specjalnych szkoleń” – wyjaśnia Mike Nelson, General Manager for Sales and Marketing w PFU Imaging Solutions Europe Ltd. „Dzięki oprogramowaniu PaperStream wzrośnie zarówno wydajność urządzeń, jak i jakość skanowanych dokumentów” – dodaje Klaus Schulz, Manager of Product Marketing for EMEA w PFU Imaging Solutions.

Modele z serii fi- wyposażone w najnowsze oprogramowanie PaperStream:

  • Skanery produkcyjne: fi-5950, fi-6800, fi-6770, fi-6670, fi-6750S
  • Skanery biurowe: fi-7180/fi-7280 and fi-7160/fi-7260,  fi-5530C2, fi-6110
  • Płaski skaner dokumentowy A6: fi-65Fautor: Robert Kamiński

Czytaj także

Nowy skaner dokumentowy

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2013 13:40
Fujitsu wprowadza fi-65F, nowy model znanego skanera płaskiego Fujitsu A6, zaprojektowany z myślą o skanowaniu dowodów tożsamości. Osobny przycisk funkcji skanowania i gniazdo zasilania USB sprawiają, że fi-65F umożliwia szybkie i sprawne skanowanie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Wygraj nawet 200 tys. euro z Fujitsu ScanSnap

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2013 14:00
Klienci, którzy kupią skanery Fujitsu mają teraz szansę na wielką wygraną. Kupno nowego skanera dokumentów pozwoli im nie tylko zaoszczędzić czas, ale – przy odrobinie szczęścia – wygrać nawet 200 tys. euro.
rozwiń zwiń