Nowe Technologie

Adobe Muse

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2012 00:00
Adobe poinformowała o wprowadzeniu na rynek oprogramowania Adobe Muse, które umożliwia projektantom tworzenie stron internetowych bez konieczności pisania kodu. Rozwiązanie Adobe Muse było dotychczas dostępne jako publiczna wersja beta. Dzięki niemu planowanie, projektowanie i publikowanie oryginalnych stron w standardzie HTML jest równie łatwe jak opracowywanie układów wydruku.
Adobe
Adobe

 

Adobe Muse udostępnia strony główne, wbudowane narzędzia interaktywne i możliwość korzystania z ponad 400 czcionek WWW w bibliotece Adobe Typekit, dzięki czemu tworzenie wyjątkowych, profesjonalnych stron internetowych jest proste.

  • Oprogramowanie Adobe Muse jest dostępne za pośrednictwem niezależnej subskrypcji lub jako część usługi Adobe Creative Cloud. Ta nowa platforma, która również pojawiła się na rynku, udostępnia innowacyjne usługi przechowywania danych, publikacji i kluczowe aplikacje wspomagające kreatywność, w tym całą serię produktów zawartych w cenionym pakiecie Adobe Creative Suite 6.

Adobe Muse wykorzystuje funkcje dobrze znane z między innymi z Adobe InDesign, co znacznie skraca czas nauki pracy z programem. Dzięki znanym już skrótom klawiszowym i narzędziom, projektanci szybko opanują obsługę nowego produktu. Adobe Muse pozwala projektantom na łatwe dodawanie atrakcyjnych elementów interaktywnych, jak na przykład pokazy slajdów lub wtyczki z Google Maps czy portalu Facebook. Użytkownicy mogą wyświetlać podgląd strony i testować jej działanie lub stworzyć tymczasowy adres URL, który można przesłać do klienta, żeby mógł ocenić stronę. Gdy strona jest gotowa do opublikowania, projektanci mogą wyeksportować stronę do dostawcy usług hostingowych lub skorzystać z elastycznej i wielofunkcyjnej usługi hostingu Adobe. Roczna subskrypcja Adobe Muse zawiera w także usługi hostingu.

 

Ceny i dostępność

 

Cena miesięcznego abonamentu Adobe Muse dla użytkownika indywidualnego to:

  • 13,99 Euro przy rocznym okresie subskrypcji lub

  • 22,99 Euro przy subskrypcji miesięcznej.

Zobacz więcej na temat: adobe Facebook google muse