Nowe Technologie

Huawei z WP 8 w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2013 10:13
HUAWEI wprowadził pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 8 - HUAWEI Ascend W1.
Huawei Ascend W1
Huawei Ascend W1

 

- HUAWEI zawsze stara się oferować rozwiązania jak najlepiej dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników. Dlatego cieszymy się, że możemy udostępnić w Polsce nasz pierwszy smartfon z systemem Windows Phone 8. To dla nas bardzo ważna premiera i wierzymy, że Ascend W1 spotka się z pozytywnym przyjęciem przez klientów sieci Play - powiedział Dariusz Marnic, Marketing Manager w HUAWEI Polska.

Ascend W1 ma 10,15 mm grubości i wyposażony jest w 4-calowy ekran dotykowy LCD IPS o rozdzielczości 480 x 800. Dzięki technologii OGS ekran Ascend W1 jest bardzo czuły oraz lepiej przepuszcza światło, co pozwala na doskonałą widoczność niezależnie od oświetlenia. Najwyższej klasy dwurdzeniowy procesor 1.2 GHz Qualcomm Snapdragon™ S4 MSM8230 i układ graficzny Adreno 305 zapewniają szybkość i komfort codziennego użytkowania. Smartfon został wyposażony w baterię o pojemności 1950 mAh, która gwarantuje 470 godzin pracy w trybie czuwania - jest to najlepszy wynik w tej klasie smartfonów. Mocna bateria pozwala na ponad 10 godzin rozmów bez dostępu do źródła zasilania.

  • Panel startowy Windows Phone 8 został stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach każdego użytkownika. Pozwala na szybkie dotarcie do ważnych materiałów, dostarczając aktualizowanych w czasie rzeczywistym informacji dzięki skrótom Live Tiles. Na dynamicznym ekranie WP8 można umieścić zdjęcia lub istotne dane, by mieć do nich dostęp nawet, gdy wyświetlacz jest zablokowany.
  • HUAWEI Ascend W1 jest alternatywą dla użytkowników poszukujących zaawansowanych technologicznie rozwiązań połączonych ze stylowym designem, które dostępne są w przystępnej cenie. W Polsce smartfon będzie dostępny w kolorze niebieskim.

Do każdego zakupionego w Play smartfona HUAWEI Ascend W1 dołączony zostanie audiobook „[geim]” autorstwa Andersa de la Motte.

  • Smartfon Ascend W1 dostępny jest już od złotówki w ofercie operatora sieci Play.

 


autor: Cezary Tchorek-Helm

Czytaj także

Bardzo szybki smartfon LTE

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2013 09:56
Huawei wprowadza na rynek pierwszy w Polsce ultraszybki smartfon HUAWEI Ascend P1 LTE, gwarantujący prędkość pobierania danych do 100 Mbits.
rozwiń zwiń