Nowe Technologie

Podniebny lunch dla narzeczonej

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 00:00
Dzięki zaproszeniu firmy WyjątkowyPrezent.pl mieliśmy szansę na zjedzenie gorącej przekąski nad Starym Miastem w Warszawie. Firma proponuje serwis niestandardowych i par excellence odlotowych prezentów.
Dinner in the sky - Łódź
Dinner in the sky - ŁódźFoto: dinnerinthesky.com

 

Wchodząc na stronę WyjatkowyPrezent można zamówić i kupić prezent. Nie byłoby w tym nic specjalnego gdyby nie fakt, że prezenty są wyjątkowo wymyślne. Jednym z nich jest możliwość zjedzenia czegoś smacznego na wysokości 50 metrów.

 

Dinner in The Sky jest firmą belgijską organizującą imprezy na specjalnej platformie wiszącej wysoko nad ziemią. Clou imprezy jest fakt, iż w odróżnieniu od balonu, uczestnicy są przypięci wyłącznie pasami (3-punktowymi plus biodrowy) do fotela z niewielką podpórką pod nogi. Platforma jest podnoszona przez dźwig budowlany o nośności 200 ton na wysokość odpowiadającą 15 kondygnacji domu mieszkalnego.

 

Wraz ze wzrostem wysokości rosną też emocje i osobiście przyznaję, że czułem się specjalnie widząc niespotykany obraz miasta, czując wiatr na wysokości 15. piętra oraz patrząc na perspektywę pod moimi nogami.

 

Mocna rzecz!  WyjatkowyPrezent.pl, przy współpracy z Dinner In The Sky oferuje 4 opcje: koktajl, śniadanie, lunch oraz kolację w chmurach. Każdą z nich możemy zakupić poprzez stronę internetową za cenę jak w tradycyjnej restauracji.

 

Firma WyjątkowyPrezent ma w ofercie kilkaset propozycji na unikalny prezent. Najdroższą opcją jest lot samolotem bojowym MIG 29 oznaczenie NATO: Fulcrum,  za 74 999 tysięcy coraz mocniejszych złotych polskich.

 

Jak ktoś ma taki budżet a boi się latać i zapłaci, gwarantujemy reportaż.