X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

LTE w routerze D-Link

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2013 09:36
Nowy standard LTE powoduje wprowadzanie na rynek nowych routerów. Z urządzenia D-Link DWR-921 może korzystać nie tylko pojedynczy użytkownik ale również mała firma. Urządzenie doskonale obsługuje łączność z rozwiązaniami chmurowymi.
D-Link DWR-921
D-Link DWR-921

DWR-921 zaprojektowano tak, aby zapewniać nieprzerwane połączenie z internetem. Obsługa zarówno sieci LTE 4G jak i 3G umożliwia automatyczne przełączanie na sieć 3G w sytuacji, kiedy słabnie sygnał sieci LTE 4G. Natomiast opcja połączenia Auto Backup gwarantuje połączenia z internetem nawet w sytuacji, gdy łącze stałe ulegnie awarii. Router 4G LTE umożliwia pobieranie danych z maksymalną prędkością do 100 Mb/s oraz ich przesyłanie z maksymalną prędkością do 50 Mb/s.

„Coraz więcej operatorów sieci komórkowych wprowadza usługi 4G. Dlatego też nowe rozwiązanie jest tak istotne — umożliwia ono użytkownikom korzystanie z najszybszych dostępnych połączeń z internetem. Natychmiastowy dostęp do usług sieciowych oraz treści przechowywanych w chmurach staje się integralnym elementem codzienności” mówi Marcin Michalski, Country Manager D-Link Polska

Dzięki nowemu routerowi  można przeglądać strony WWW i jednocześnie strumieniowo przesyłać muzykę oraz filmy bez konieczności buforowania. DWR-921 można prosto skonfigurować do pracy ze wszystkimi rozwiązaniami udostępnianymi przez  operatorów sieci komórkowych 4G. Wystarczy umieścić w gnieździe kartę SIM 4G i w kreatorze konfiguracji wybrać operatora sieci komórkowej. Wbudowane technologie sieciowe Wireless N i Ethernet umożliwiają nawiązywanie połączeń z internetem i współdzielenie ich przez wiele urządzeń, dzięki czemu nie ma konieczności rejestrowania ich u operatora.

Zastosowanie podwójnej zapory sieciowej (SPI i NAT) oraz szyfrowanie sieci bezprzewodowej przy użyciu WPA/WPA2 zapewnia bezpieczeństwo i chroni przed dostępem nieuprawnionych osób. Dzięki temu z DWR-921 można korzystać
w firmach, gdzie wymagane jest zachowanie poufności przesyłanych danych. Możliwość wprowadzenia połączeń 4G jako alternatywy dla usług stacjonarnych lub rozwiązania awaryjnego to dla niewielkich przedsiębiorstw gwarancja stałego dostępu do internetu. Urządzenie DWR-921 można też zainstalować w autobusach, pociągach lub na łodziach i sprawdzać pocztę elektroniczną lub prowadzić rozmowy sieciowe podczas podróży.

  • Produkt jest już dostępny w sprzedaży detalicznej w Polsce. Sugerowana cena detaliczna: 850 zł brutto.autor: Cezary Tchorek-Helm