Nowe Technologie

Nowe notebooki i drukarki dla sektora małych firm

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 08:17
HP zaprezentowała nowe produkty, technologie i narzędzia, które mają pomóc małym i średnim firmom w zwiększeniu produktywności i mobilności swoich pracowników.
Nowe notebooki i drukarki dla sektora małych firm

Oferta HP jest przy tym dostosowana do budżetów małych i średnich firm, a zarazem w większym stopniu koncentruje się na produktywności i efektywnym zarządzania urządzeniami.

Nowa oferta HP dla MSP obejmuje następujące rozwiązania:

  • Notebooki biznesowe HP ProBook z serii 400 oferują elegancki wygląd, długi czas pracy baterii, dużą wytrzymałość i zabezpieczenia klasy biznesowej,
  • Notebooki biznesowe HP z serii 200 udostępniają niezbędne narzędzia multimedialne i opcje połączeń dla domu i biura.
  • Skaner HP Scanjet z podajnikiem arkuszy oraz drukarki HP LaserJet i HP Officejet pomagają firmom w aktywnym zarządzaniu środowiskami druku i przetwarzania obrazu, co pozwala im zaoszczędzić czas i pieniądze.

Notebooki HP ProBook z serii 400 — sprawdzona jakość i wytrzymałość oraz stylowy wygląd

HP ProBook z serii 400 to notebooki dla małych i średnich firm, zaprojektowanych z myślą o świadomych klientach, którym zależy na inteligentnych narzędziach i ładnym designie. Nowe urządzenia są dostępne z ekranemi o przekątnej 17,3 cala (44 cm), 15,6 cala (40 cm) i 13,3-cala (33,8 cm) i wyposażone w wydajne procesory firm Intel i AMD. Notebooki HP ProBook z serii 400 są nawet o 36% cieńsze i o 18 % lżejsze niż urządzenia poprzedniej generacji. Mają stylową obudowę w szarym kolorze Meteorite Grey z aluminiowymi akcentami, która wpisuje się w nową stylistykę HP.

Notebooki HP ProBook z serii 400 oferują małym i średnim firmom wiele korzyści, zapewniając im zwiększony poziom bezpieczeństwa dzięki rozwiązaniu HP Client Security oraz szybkość i wydajność dzięki napędom SSD(3) i licznym opcjom połączeń (w tym 4G WWAN). Notebooki są dostosowane do obsługi aplikacji Skype i wyposażone w system dźwięku DTS Sound+, co gwarantuje znakomitą jakość komunikacji podczas audio i  wideokonferencji.

Notebooki HP serii 200 —mobilność, wysoka funkcjonalność

Notebooki biznesowe HP z serii 200 stworzono zostały z myślą o MSP. Urządzenia mają ekran o przekątnej 15,6 cala (39,6 cm) i oferują szereg funkcji bezprzewodowych oraz wydajne procesory firm Intel i AMD. Udostępniają łatwy w obsłudze interfejs do sprawnego tworzenia treści i korzystania z nich w pracy lub w domu, natomiast trwała obudowa pomaga chronić urządzenie niezależnie od lokalizacji.

Od szkoleń po prezentacje handlowe — dzięki zainstalowanemu fabrycznie oprogramowaniu i wbudowanym funkcjom notebooki HP z serii 200 oferują standardowo wysokiej klasy funkcje multimedialne. Użytkownicy mogą podłączyć urządzenie do większych ekranów HD za pośrednictwem portu HDMI, głośnik Altec Lansing zapewnia natomiast znakomite wrażenia audio.

Rozwiązania HP do druku i przetwarzania obrazu

Nowe rozwiązania HP do druku i przetwarzania obrazu łączą efektywność i łatwą obsługę z aspektami ekonomicznymi. Dzięki temu pomagają klientom biznesowym sprawnie generować i przechowywać wysokiej jakości treść oraz szybko uzyskiwać do niej dostęp.

Nowe urządzenia obejmują następujące produkty:

  • Drukarka wielofunkcyjna HP LaserJet Pro 500 MFP M521 oferuje szybkie i niezawodne funkcje drukowania i przetwarzania obrazu, które pomagają firmom sprawnie zaspokajać potrzeby klientów i rynku. Dzięki funkcjom HP ePrint, AirPrint i DirectPrint użytkownicy mogą bez trudu drukować również będąc poza  biurem, łącząc się z drukarkami za pomocą swoich smartfonów lub tabletów. Cena brutto od 3399pln.
  • HP LaserJet Enterprise 700 MFP M725, nowe urządzenie klasy korporacyjnej, oferuje bezpieczny druk dużej liczby dokumentów na papierach różnej wielkości (do A3) oraz funkcje przetwarzania obrazu. Cena brutto od 14499pln.
  • Skaner HP Scanjet Pro 3000 s2 Sheet-feed z podajnikiem arkuszy został stworzony z myślą o małych i średnich firmach, które potrzebują łatwego w obsłudze, intuicyjnego i niewielkiego skanera. To kompaktowe, inteligentne urządzenie generuje wyraźne i ostre obrazy. Cena brutto  2249pln.
  • Drukarka HP Officejet Pro 251dw i drukarka wielofunkcyjna HP Officejet Pro 276dw zapewniają profesjonalny druk, którego koszt jest nawet o 50% niższy niż w przypadku drukarek laserowych. Urządzenia można bez trudu zintegrować z istniejącą infrastrukturą informatyczną dzięki łatwości zarządzania i rozwiązaniom do obsługi przepływu informacji.
  • Urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 7610 Wide Format e-All-in-One umożliwia druk dokumentów w wielu formatach, które do tej pory wymagały korzystania z usług firm zewnętrznych.

Dostępność

Notebooki biznesowe HP ProBook z serii 400 i HP z serii 200 będą dostępne w sprzedaży na terenie Europy w  maju 2013 r. Ceny urządzeń HP ProBook z serii 400 rozpoczynają się od 399 EUR, natomiast w przypadku notebooków HP z serii 200 — od 299 EUR.

Drukarka wielofunkcyjna HP LaserJet Pro M521, drukarka HP LaserJet Enterprise M725 oraz HP Scanjet Pro 3000 s2 Sheet-feed Scanner z podajnikiem arkuszy są już dostępne w sprzedaży na całym świecie.

Drukarki HP Officejet Pro 251dw i drukarki wielofunkcyjne HP Officejet Pro 276dw są już do nabycia w Europie, natomiast wielkoformatowe urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 7610 pojawi się na rynku w sierpniu 2013 r.

 autor: Jan Petersen/HP

Czytaj także

Nowe narzędzie HP dla UC

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2013 14:37
Obecnie na skutek trendu mobilności zasoby ludzkie w organizacji są rozproszone, w wyniku czego wyzwaniem dla firm staje się integracja istniejących narzędzi takich jak: komunikacja głosowa, wideo, czy chat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowe urządzenia mobilne dla firm

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2013 09:00
Tablet ElitePad 900 oraz notebook EliteBook Revolve to odpowiedź firmy HP na coraz większą popularność rozwiązań mobilnych oraz rosnące zapotrzebowanie przedsiębiorstw na tego typu urządzenia klasy biznesowej.
rozwiń zwiń