X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

SAP liderem rynku Business Intelligence

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 07:08
Wg raportu Gartnera firma SAP AG została uznana przez firmę Gartner za lidera rynku rozwiązań analitycznych.
SAP liderem rynku Business Intelligence

Według opracowania Market Share Analysis: Business Intelligence, Analytics and Performance Management, 2012 (Analiza udziału w rynku: rozwiązania do analizy danych biznesowych, analityki i zarządzania wydajnością w 2012 r.), SAP zajął w 2012 r. pierwsze miejsce wśród globalnych dostawców rozwiązań Business Intelligence (BI), analityki i zarządzania wydajnością z udziałem w rynku na poziomie 22,1%.

  • SAP plasuje się również w kategorii liderów w raporcie Gartnera nt. rozwiązań do zarządzania wydajnością w roku 2013: Magic Quadrant for Corporate Performance Management (CPM) Suites (Magiczny kwadrant pakietów do zarządzania wydajnością firmy).

„Fakt, że Gartner po raz kolejny uznał firmę SAP za lidera rynku rozwiązań analitycznych, potwierdza właściwą strategię, którą nasza firma obrała, aby dostarczać klientom najwyższej jakości aplikacje do analizy danych biznesowych, analityki i zarządzania wydajnością. Naszym zadaniem jest pomagać klientom w budowaniu wartości w oparciu o posiadane przez nich dane, których część jest ukryta lub niewykorzystana. Dokonujemy tego, oferując całościowy zestaw rozwiązań i technologii, który wspiera organizacje w efektywnym wykorzystaniu wielkich zbiorów danych, informacji ze źródeł społecznościowych, korporacyjnych, mobilnych i chmurowych w celu budowania strategicznej przewagi konkurencyjnej” — powiedział Adam Binnie, wiceprezes i dyrektor generalny działu Business Intelligence w firmie SAP.

  • SAP jest liderem w dziedzinie rozwiązań analitycznych, które pozwalają klientom zrewolucjonizować proces podejmowania decyzji w przedsiębiorstwie. Firmy i instytucje inwestują w rozwiązania SAP, aby mieć lepszy dostęp do informacji i lepiej dostosowywać się do warunków rynkowych, a dzięki temu osiągać doskonałe wyniki.
  • Firma SAP poinformowała ostatnio o innowacjach w dziedzinie analizy danych biznesowych, w tym o oprogramowaniu SAP Lumira opracowanym z myślą o zapewnieniu jednego pakietu zawierającego wszystkie informacje i jednego standardu analizy danych biznesowych w przedsiębiorstwie. Rozwiązania analityczne SAP umożliwiają spersonalizowane, bezpieczne i interakcyjne przeglądanie informacji wśród chaosu wielkich zbiorów danych, co umożliwia poszczególnym osobom, zespołom i sieciom korporacyjnym przekraczanie dotychczasowych granic w biznesie.autor: Komunikat prasowy SAP

Zobacz więcej na temat: badanie gartner raport