Nowe Technologie

Polskie firmy wyróżnione na WPC 2013

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2013 11:15
Tytułem Partnera Roku 2013 w Polsce wyróżniony został APN Promise S.A. Kolejne wyróżnienia otrzymały trzy inne firmy partnerskie z Polski – Netwise S.A., Asseco Poland S.A. oraz Bonair S.A.
WPC 2013
WPC 2013

Szczególnym punktem programu WPC 2013 było wyróżnienie Partnerów Microsoft za ich wyjątkowe osiągnięcia. Tytuł Partnera Roku 2013 w Polsce przyznano APN Promise S.A.

  • Firma, działająca na rynku wysokich technologii, jest dostawcą rozwiązań, produktów i usług informatycznych dla podmiotów gospodarczych należących do wszystkich segmentów rynku oraz odbiorców indywidualnych.​ APN Promise adresuje swoją ofertę do wszystkich sektorów gospodarki: finansów, telekomunikacji, mediów, energetyki, produkcji, handlu i usług oraz administracji publicznej, jednostek edukacyjnych i służby zdrowia. Podstawowa działalność firmy skupia się wokół kilku uzupełniających się obszarów – obsługi wieloletnich umów licencyjnych i optymalizacji wykorzystania oprogramowania w firmach, projektowania, wdrażania i utrzymania systemów informatycznych, monitorowania i optymalizacji sieci IP oraz tworzeniu aplikacji i portali firmowych.

„APN Promise to niezwykle zaangażowany partner, z którym polski oddział Microsoft współpracuje już od 20 lat. Przyznana podczas WPC 2013 nagroda jest wyróżnieniem za wpływ, jaki rozwiązania i produkty APN Promise miały na rozwój firm i biznesu informatycznego w Polsce. Nowoczesna oferta, oparta na rozwiązaniach chmurowych przyczyniła się także do dynamicznego rozwoju samego APN Promise, które tylko w tym roku odnotowało 65% wzrost obrotów. Serdecznie gratulujemy naszemu Partnerowi i liczymy na kolejne lata owocnej współpracy” – powiedział Piotr Chrobot, dyrektor działu Small & Medium Business and Partners w polskim oddziale Microsoft.

W trakcie WPC 2013 uhonorowane zostały również osiągnięcia trzech Partnerów działających w obszarze Microsoft Dynamics.

Partnerzy Microsoft Dynamics wyróżnieni

Podczas WPC 2013 prestiżowe wyróżnienia zostały również przyznane Partnerom Microsoft Dynamics. Firma konsultingowa Netwise S.A. jako jedyna w Polsce i jedna z nielicznych w Europie Środkowo-Wschodniej otrzymała elitarną nagrodę The 2013 Inner Circle for Microsoft Dynamics. Jest ona przyznawana partnerom strategicznym i stanowi wyraz najwyższego uznania dla wyników biznesowych, znakomitej jakości obsługi klienta oraz działań w obszarze planów wsparcia i rozwoju kompetencyjnego w Microsoft Partner Network.

  • Ponadto, Netwise S.A. oraz Asseco Poland S.A. i Bonair S.A. zostały wyróżnione The 2013 President’s Club for Microsoft Dynamics za wiodące wyniki w obszarze Microsoft Dynamics. Nagroda jest przyznawana za szczególne osiągnięcia w pozyskiwaniu klientów lub wysoki poziom przychodów przy jednoczesnej realizacji założonych planów licencyjnych i finansowych. Stanowi również dowód uznania dla podjętych działań i inwestycji w obszarze planów wsparcia i rozwoju kompetencji w Microsoft Partner Network.autor: Cezary Tchorek-Helm

Czytaj także

Microsoft Dynamics NAV 2013 już w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2013 10:41
Microsoft wraz z firmą IT.integro ogłosiły dostępność nowej wersji rozwiązania klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV 2013 na rynku polskim.
rozwiń zwiń