X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Nowe Technologie

SanDisk Extreme USB 3.0

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2012 00:00
Zastosowana w pamięci SanDisk Extreme technologia USB 3.0, pozwala na przesyłanie plików w bardzo krótkim czasie.
SanDisk Extreme USB 3.0
SanDisk Extreme USB 3.0

 

„Potrzebujemy coraz większych możliwości, jeżeli chodzi o szybki dostęp do plików, ich zapisywanie czy też transfer na inne nośniki. Korzystając z Internetu, robiąc zdjęcia czy kręcąc filmy, codziennie produkujemy gigabajty danych Extreme USB 3.0, ich archiwizacja będzie teraz jeszcze łatwiejsza” – powiedział Janusz Klakla, National Account Manager w firmie SanDisk.

Producent obiecuje, że na komputerach wyposażonych w port USB 3.0 zapisywanie i odczytywanie np. folderu ze zdjęciami o rozmiarze 3 GB odbywa się prawie natychmiastowo (20 sekund), a załadowanie bardzo dużego pliku, np. 40GB, to kwestia tylko 4 minut. Dzięki takim parametrom, o wiele łatwiej można dzielić się zdjęciami o wysokiej rozdzielczości, filmami HD, oraz innymi danymi. Wszystko nawet 10 razy szybciej niż przy użyciu USB 2.0.

Większa pojemność

Nowe pamięci SanDisk Extreme mogą pomieścić do 64GB danych (dostępne wielkości to: 16GB, 32GB, 64GB). Eliminuje to problem zbyt dużych plików czy folderów których nie można przenieść w inne miejsce. Nie musimy już rezygnować
z części danych z powodu ograniczonej pojemności np. komputera lub przenosić ich na kilku pendrive’ach. Teraz, aby mieć przy sobie wszystkie potrzebne dokumenty, wystarczy jeden dysk.

 Większa ochrona

 Dla zabezpieczenia naszych dokumentów, na każdym dysku fabrycznie wgrane jest oprogramowanie SanDisk SecureAcces, pozwalające na zabezpieczenie hasłem folderu, w którym możemy przechowywać prywatne dane. 128-bitowe kodowanie AES pomoże w zachowaniu poufności danych. Oprogramowanie współpracuje z: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 i Mac OS X v10.5 lub wyższa.

Więcej miejsca w chmurze

Dodatkowo do dysku dołączony jest darmowy dostęp do 2GB przestrzeni w „chmurze” dzięki serwisowi YuuWaa. Pozwala on na przechowywanie np. zapasowych kopii plików w internecie. Dzięki temu mamy dostęp do naszych najcenniejszych dokumentów, zdjęć lub multimediów, gdziekolwiek jesteśmy i kiedy tylko chcemy. Wszystko to przy użyciu dowolnej przeglądarki.

Specyfikacja techniczna

  • Dostępne pojemności: 16GB, 32GB, 64GB
  • Wydajność/prędkość: Do 190 MB/s odczyt, do 170 MB/s zapis
  • Wymiary: 70,9mm x 21,3mm x 11,4mm
  • Temperatura działania: 0 ºC - 45 ºC
  • Temperatura przechowywania: -10ºC - 70ºC
  • Kompatybilność: USB 2.0, USB 3.0

Ceny

  • 16 GB – 87 złotych
  • 32 GB – 152 złotych
  • 64 GB – 260 złotychautor: Cezary Tchorek-Helm