Remis, który bardziej cieszy Włochów

Jedynka
Piotr Grabka 14.06.2012
Lesław Ćmikiewicz
Lesław Ćmikiewicz , foto: Andrzej Szozda/PR

- Nikt nie zwrócił na to uwagi, ale w 19. minucie nastąpił faul w polu karnym i dla mnie Chorwatom ewidentnie należał się rzut karny - powiedział Lesław Ćmikiewicz, ekspert Polskiego Radia od Euro 2012.

W Poznaniu Włochy zremisowały z Chorwacją 1:1 w meczu 2. kolejki grupy C Euro 2012. Takim wynikiem nie jest specjalnie zaskoczony Lesław Ćmikiewicz. Były reprezentant Polski zwracał w "Studiu Euro radiowej Jedynki" uwagę, że "skład Włochów na mistrzostwa ustalał prokurator". Nawiązał w ten sposób do afery korupcyjnej, która wybuchła tuż przed Euro 2012.

Przeczytaj relację z meczu Włochy - Chorwacja >>>

Lesław Ćmikiewicz komentował ponadto w audycji inicjatywę sejmowej komisji sportu w sprawie nadania Stadionowi Narodowemu w Warszawie imienia Kazimierza Górskiego.

Prowadzący "Studio Euro radiowej Jedynki" Cezary Gurjew połączył się także z Krzysztofem Ratajczakiem, który oglądał na żywo mecz Włochy - Chorwacja, jak również z korespondentem Polskiego Radia w Rzymie, Markiem Lehnertem i Tomaszem Seroticiem, pracownikiem polskiej ambasady w Zagrzebiu.

Zobacz serwis Polskiego Radia o Euro 2012 >>>

pg

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!