Polskie Radio

Tony Bennett znów śpiewa z Lady Gagą!

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2021 15:38
Będzie kolejna płyta duetu Tony Bennett & Lady Gaga. Album wypełniony kompozycjami Cole'a Portera ukaże się 1 października. Kilka dni temu para zaśpiewała wspólnie na koncercie celebrującym 95. urodziny wokalisty.
Tony Bennett i Lady Gaga w 2016 roku
Tony Bennett i Lady Gaga w 2016 rokuFoto: Forum / Backgrid UK / XPUSNYC

"Love for Sale" – taki tytuł będzie nosiła płyta, będąca zarazem hołdem dla legendarnego twórcy piosenek, Cole'a Portera, jak i pożegnaniem z publicznością słynnego wokalisty, Tony'ego Bennetta. Artysta zmaga się z chorobą Alzheimera, jednak mimo to nie odmówił współpracy z Lady Gagą, z którą przyjaźni się już od dekady i z którą w 2014 roku nagrał krążek "Cheek to Cheek".

W miniony poniedziałek oboje ponownie spotkali się na scenie, by świętować 95. urodziny wokalisty. Podczas trwającego około półtorej godziny występu publiczność usłyszała m.in. utwór "I Get A Kick Out Of You", zwiastujący nowy album tego niezwykłego duetu. Koncert "One Last Time: An Evening With Tony Bennett and Lady Gaga" odbył się w Radio City Music Hall w Nowym Jorku i zakończył się owacją na stojąco.  

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

kc

Czytaj także

Wokalistka, ikona popkultury – 35. urodziny Lady Gagi

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2021 09:00
Nie każdy musi być wielkim fanem jej twórczości, ale nie sposób odmówić jej talentu i oryginalności – Lady Gaga, pierwszoplanowa gwiazda muzyki pop XXI wieku, kończy dziś 35 lat.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tony Bennett kończy 95 lat! Fascynujące życie muzycznej legendy

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2021 12:40
Sprzedał kilkadziesiąt milionów płyt, zgarnął pokaźną kolekcję muzycznych nagród, przyjaźnił się z Frankiem Sinatrą i nagrywał w duecie z Lady Gagą. Tony Bennett, żywa legenda muzycznej sceny, kończy dziś 95 lat!
rozwiń zwiń