Polskie Radio
Section05
muzyka hp

Na koniec roku "Niebo było różowe", czyli Kaśka Sochacka wygrywa 39. "Listę przebojów Trójki"!

Mimo wszystko mało kto się tego spodziewał: Kaśka Sochacka ze swoim przebojem "Niebo było różowe" wróciła na szczyt w ostatnim tegorocznym notowaniu "Listy przebojów Trójki"! A Bartas Szymoniak zajął jej miejsce, czyli spadł na trzecie. Pomiędzy nimi wciąż niewzruszenie jak skała tkwi Metallica.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Tomasz Miara Lista Przebojów Trójki

Bartas nie do ruszenia, Deryło na mieliźnie, Adele na horyzoncie

Dywagacje o tym, czy Queen zepchnie Bartasa Szymoniaka ze szczytu, okazały się całkowicie bezzasadne: "Powroty" obroniły pozycję. Co więcej, Brytyjczycy spadli oczko w dół, a na drugie miejsce powróciła Kaśka Sochacka. Ponieważ na dwóch kolejnych miejscach nic się nie zmieniło – Daria ze Śląska wciąż przed Ozzym Osbourne'em – można śmiało powiedzieć, że pierwsza piątka nieźle się umocniła. Czy ktoś jeszcze pamięta, w którym notowaniu były tam inne nazwiska?
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Lista Przebojów Trójki Tomasz Miara

A jednak Bartas i jego "Powroty" na szczycie! Poznaj wyniki 29. notowania LPT

Bartas Szymoniak przebojem wdarł się na pierwsze miejsce "Listy przebojów Trójki". Jego utwór "Powroty" pozostawił w tyle konkurencję zaledwie w drugim tygodniu po debiucie. Teraz wokalista rodem z Kalisza obronił zdobytą w tak efektowny sposób pozycję lidera. A przeciwnika miał nie byle jakiego - legendarną grupę Queen, która z kawałkiem "Face It Alone" prosto z propozycji zameldowała się na drugim stopniu podium. Można mniemać, że w przyszłym tygodniu będzie twardo walczyć o jedynkę! Na podium utrzymała się też Kaśka Sochacka, której piosenka "niebo było różowe" spadła na najniższy stopień.
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tomasz Miara Lista Przebojów Trójki MUZYKA muzyka hp Bartas Szymoniak

Muzyczne podróże o poranku

Michał "Grabek" Grabkowski przyzwyczaił już słuchaczy, że sobotni poranek to muzyka spod znaku jazz & bass. To bardzo szerokie ramy dzięki czemu można tu usłyszeć zarówno klasykę, jak i niezwykłe, czasami szybujące w absolutny kosmos, kompozycje – zawsze jednak ciekawe i trzymające wysoki poziom. A wśród wykonawców znajdziemy największe gwiazdy ale też nieznanych muzyków, którzy jednak potrafią zachwycić.
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp Michał Grabkowski Trójka