Polskie Radio

Cheap Tobacco i Tomasz Organek w "Muzycznej Jedynce". Zaprasza Ula Kaczyńska

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2024 15:40
W pierwszej godzinie audycji zespół Cheap Tobacco przedpremierowo zaprezentuje utwór "Bez słów". W drugiej godzinie studio Jedynki odwiedzi Tomasz Organek. Artysta wraz z zespołem wziął udział w cyklu MTV Unplugged i zarejestrował swoje utwory w wersji akustycznej. Jak wyglądały przygotowania do nagrań i czy "Mississippi" może zapłonąć w ogniu bez prądu? Na "Muzyczną Jedynkę" zaprasza Ula Kaczyńska.   
Na Muzyczną Jedynkę zaprasza Ula Kaczyńska
Na "Muzyczną Jedynkę" zaprasza Ula KaczyńskaFoto: PR/Michał Piskorski

Niedawno gościem "Muzycznej Jedynki" był Marek Kościkiewicz. - Piosenka "Męskie sprawy" to pretekst do tego, by opowiedzieć o problemach mężczyzn z wyrażaniem emocji - wyjaśnił w audycji "Muzyczna Jedynka" muzyk, gitarzysta, piosenkarz, kompozytor, producent i autor tekstów Marek Kościkiewicz.

Czytaj również: 

***

W "Muzycznej Jedynce" o wybór najdoskonalszych utworów dbają nasi zasłużeni autorzy, dziennikarze: Marcin Kusy, Ula Kaczyńska, Maria Szabłowska, Anna Will, Paweł Sztompke i Kamil Wicik. To oni gwarantują, że słuchacze usłyszą w każdej audycji wartościową muzykę, z wywiadów dowiedzą się mnóstwa ciekawostek o artystach goszczących w Jedynce, a dzięki licznym konkursom będą mogli wybrać się na koncerty lub powiększyć swoje kolekcje płytowe.

Zapraszamy Państwa do spędzania w Jedynce czasu z muzyką, która skłania do refleksji, uspokaja i poprawia humor, o czym przekonują jej twórcy: Abba, Budka Suflera, Queen, Anna Jantar, Michael Jackson, Madonna, Czesław Niemen, Maryla Rodowicz, Sting, The Beatles, Stevie Wonder, Kayah, Amy Winehouse, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Selah Sue, Ania Dąbrowska, Joe Dassin, Czesław Śpiewa, Francis Lai i wielu innych.

***

Do wysłuchania audycji "Muzyczna Jedynka" w poniedziałek (12.02) w godz. 13.00-15.00 zaprasza Ula Kaczyńska.

DS/pg