Polskie Radio

"Kulturalna Jedynka". Świąteczne spotkanie z Pawłem Domagałą

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2024 09:35
W "Kulturalnej Jedynce" zapraszamy na świąteczne i pełne pozytywnej energii spotkanie z aktorem, wokalistą, kompozytorem, tekściarzem i od niedawna... stand-uperem - Pawłem Domagałą. 
Paweł Domagała będzie gościem świątecznego wydania Kulturalnej Jedynki
Paweł Domagała będzie gościem świątecznego wydania "Kulturalnej Jedynki" Foto: East News

Z naszym gościem będziemy rozmawiać o tradycjach, o tworzeniu nowych piosenek, o odwadze podejmowania się nowych wyzwań (aktor właśnie przygotował swój własny stand-up) i o tym, czy obchodzone w tym roku 40. urodziny zmieniły coś w jego życiu. Usłyszymy też najnowsze piosenki w wykonaniu piosenkarza.

Czytaj również: 

Paweł Domagała współpracował z wieloma teatrami m.in. Teatrem Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego oraz Teatrem Dramatycznym im. Gustawa Holoubka (obecnie połączone jako Teatr Dramatyczny w Warszawie), Teatrem Montownia, Teatrem "Polonia", a także Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Na deskach tego ostatniego, jeszcze podczas nauki w liceum, zagrał jedną ze swoich pierwszych ról – postać Ignasia w spektaklu „Trans-Atlantyk” w reżyserii Krzysztofa Galosa. Od czerwca 2016 związany jest z warszawskim Teatrem Kwadrat. 

Zobacz też:

***

Na "Kulturalną Jedynkę" w niedzielę (31.03) o godz. 23.10 zaprasza Martyna Podolska. 

ans/DS