X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio

Górniczy sprzeciw wobec dzikiej prywatyzacji. Strajk włoski w kopalniach

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2011 08:12
Trwa strajk włoski we wszystkich kopalniach Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Górnicy rygorystycznie przestrzegają dziś wszystkich przepisów i procedur.
Audio
  • Górnicy mówią wprost, na taką prywatyzację jaka jest planowana zgody nie będzie
  • Bronisław Stec - sprzeciw wobec dzikiej prywatyzacji

Jak powiedział Bronisław Stec z międzyzakładowego komitetu protestacyjnego, ten nietypowy dla pracowników kopalń strajk ma pokazać jak duży jest sprzeciw wobec dzikiej prywatyzacji. Ocenia on także, że górnicy wykazali się już cierpliwością.

Zaostrzenie protestu

W czwartek górnicy mają rozpocząć dwugodzinne strajki na każdej zmianie. Obie formy protestu mają być kontynuowane do podpisania porozumienia. Związkowcy domagają się gwarancji pracowniczych, podwyżki płac oraz gwarancji, że proponowany przez resort skarbu państwa pakiet związany z wejściem spółki na giełdę ma podstawy prawne i faktycznie zostanie zrealizowany.

Zgodnie z zapewnieniami ministra Skarbu, Aleksandra Grada akcje spółki mają otrzymać także pracownicy do tego nieuprawnieni, czyli ci którzy zostali zatrudnieni po 1993 roku.

gs

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Górnicy żądają spotkania z ministrem skarbu

Ostatnia aktualizacja: 12.04.2011 11:20
Górnicy z "Zabrza", które stanie się częścią Jastrzębskiej Spółki Węglowej, są chcą gwarancji zatrudnienia i żądają w tej sprawie spotkania z minsitrem skarbu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wznowiono rozmowy w JSW

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2011 15:12
Związkowcy, pracodawca, przedstawiciele rządu i wojewoda wznowili w Katowicach rozmowy na temat sytuacji w Jastrzębskiej Spółce Węglowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pawlak i Grad rozmawiali z premierem o JSW

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2011 13:46
Nieco ponad godzinę trwało spotkanie szefów resortów skarbu i gospodarki w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w sprawie przyszłości Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Brał w nim udział premier Donald Tusk.
rozwiń zwiń