DAB+

Polskie Radio Dzieciom ma sposób na nudę

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 10:49
Podobno w czasie deszczu dzieci się nudzą… Ale nasze, nigdy! Słuchacze Polskiego Radia Dzieciom, co tydzień mogą teraz otrzymywać gotowe pomysły na kreatywną zabawę.
Polskie Radio Dzieciom ma sposób na nudę
Polskie Radio Dzieciom ma sposób na nudęFoto: BenBenW/flickr/CC BY 2.0

Jesienią tego roku rozpoczęliśmy przygotowanie dla Państwa cotygodniowych wieści: co słychać na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz scenariuszy zajęć do odtworzenia w zaciszu każdego domu lub przedszkola. Nasz newsletter adresowany jest do wszystkich rodziców, nauczycieli i opiekunów dzieci do lat 8.

 

Proponujemy mnóstwo pomysłowych zabaw do wykorzystania podczas przebywania z dziećmi. Pokazujemy różne formy spędzania aktywnie czasu, a także radzimy w wielu problemach wychowawczych. W newsletterze polecamy najciekawsze audycje: edukacyjne, popularnonaukowe, rozrywkowe i bajkowe, których szczególnie warto posłuchać. Wszystko w przystępnej i krótkiej formie, okraszone szczyptą humoru z przedszkolnego podwórka.

 

Raz w tygodniu przesyłamy też dla wszystkich subskrybentów, dodatkowe materiały dydaktyczne zwane „Krótkimi formami”. Są to skrócone scenariusze naszych audycji wraz ze zbiorem prostych, ale kreatywnych propozycji - jak twórczo i nieszablonowo spędzić czas z dziećmi. Przesyłamy je z kilkudniowym wyprzedzeniem, aby wraz z listą niezbędnych przedmiotów, piosenek i słówek można było zorganizować ciekawe zajęcia plastyczne, muzyczne, językowe, kulinarne a nawet naukowe!

 

 

Dołącz do naszych subskrybentów, którzy wspólnie z nami organizują kreatywnie czas dzieciom! Wypełnij formularz na naszej stronie internetowej: http://www.polskieradio.pl/18,Radio-dzieciom

Polskie Radio Dzieciom zaprasza do czytania newslettera!

Zobacz więcej na temat: DAB+ dla dzieci radio cyfrowe
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak