Section50
Section00
31.01.2017

CHLOE MARTINI - Change of Heart feat. Chiara Hunter

"Change of Heart" to najnowszy singiel Ani Żmijewskiej, bardziej znanej jako Chloe Martini - niezwykle zdolnej producentki z Warszawy, robiącej jednak coraz większą karierę poza granicami naszego kraju. Jej nowe nagranie to bardzo dobitny przykład olbrzymiego talentu Ani - zarówno producenckiego, jak i kompozytorskiego. Na wskroś nowoczesne, podbite świeżym klubowym beatem, doskonale zrealizowane i zaaranżowane, jednak zdradzające również jej wielką dźwiękową świadomość, wyczucie oraz szacunek dla muzycznej tradycji. Zresztą, niech najlepiej sama nam o nim opowie:

"Utwór powstał w zeszłym roku, podczas mojego pobytu w Londynie. Już jakiś czas temu ja i Chiara Hunter odnalazłyśmy się na Soundcloudzie. Dziewczyna pochodzi z Australii, ale obecnie mieszka właśnie w Londynie. 'Change of Hearts', do którego Chiara napisała tekst, nagrałyśmy podczas naszej pierwszej sesji w Red Bull Studios London. Ciężko mi go brzmieniowo opisać, ale na pewno nawiązuje do muzyki funk i R&B lat 90. Nie było to jednak zamierzone. Tworząc go nad niczym się nie zastanawiałam, tak jakoś sam wyszedł. Haha :-)".

My dodamy jeszcze, że nagranie zapowiada nową autorską EPkę Chloe Martini pt. "Never Twice The Same" (premiera w marcu nakładem londyńskiej firmy Salute The Sun), i jest to kolejny jej kawałek, który gramy z przyjemnością na plejliście Czwórki (obok świetnego "Get Enough").

Za chwilę luty i Walentynki, przypominamy Wam zatem rozkoszną miłosną selekcję Chloe przygotowaną specjalnie dla nas 2 lata temu. Selekcję niezmiennie uroczą i aktualną: http://www.polskieradio.pl/169/3720/Artykul/1375662,Selekcja-8-CHLOE-MARTINI .

Marcin "Harper" Hubert

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.