Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Playlista

Fragment okładki płyty Raj duetu The Dumplings
Fragment okładki płyty "Raj" duetu The Dumplings, foto: Materiały promocyjne
14.09.2018

The Dumplings z nowym teledyskiem.

"Raj" doczekał się klipu.

Dokładnie na tydzień przed premierą trzeciego studyjnego albumu duetu The Dumpling w sieci pojawił się klip do utworu "Raj", będącego singlem z nadchodzącej płyty o tym samym tytule.

Następca wydanego w 2015 roku "Sea You Later" swoją premierę będzie miał 21 września i ukaże się nakładem Warner Music Polska. Na krążku znajdzie się osiem premierowych utworów i dwa utwory bonusowe. Teksty wszystkich piosenek powstały w języku polskim - po raz pierwszy w historii grupy.

W najnowszym klipie pojawił się aktor Rafał Bohr, a całość wyreżyserował Piotr Matejkowski.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl