Section50
Section00
Peja w studiu Czwórki
Peja w studiu Czwórki, foto: Kamil Jasieński/Czwórka
08.01.2020

Peja planuje wydanie dwóch płyt w 2020

Poznański raper ma przed sobą kolejny pracowity rok.

Peja nie próżnuje i już na początku stycznia zapowiada swoje kolejne wydawnictwa. Na najbliższe dwanaście miesięcy raper zaplanował premiery dwóch płyt. W pierwszym kwartale światło dzienne ujrzeć ma EP-ka "2050", a na jesień fani Rycha powinni otrzymać od niego pełnoprawny album długogrający zatytułowany "Black Album".

- EP-ka 2050 ukaże się w pierwszym kwartale 2020. Mini album w limitowanej edycji 5020 sztuk będzie dostępny jedynie na www.pejaslumsattack.com. Na jesień chciałbym wydać pełnoprawny LP - potwierdzony tytuł to: Black Album - oświadczył na swoim fanpage'u Peja.

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia poznański raper odwiedził Numera w naszym studiu, by opowiedzieć o swojej ostatniej płycie "G.O.A.T.", medialnym wizerunku i wielu innych aspektach swojej twórczości.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.