Section50
Section00
Plakat promujący imprezę Złotówki dla Australii w klubie 999
Plakat promujący imprezę "Złotówki dla Australii" w klubie 999, foto: mat. promocyjne
10.01.2020

Klub 999 z akcją pomocy dla Australii

Organizatorzy imprez w warszawskim klubie wykazują się świetną inicjatywą.

Warszawski klub 999 postanowił okazać wsparcie w związku z ostatnimi tragicznymi wydarzeniami w Australii. Najbliższa impreza organizowana przez lokal ma realnie wspomóc organizację WWF Australia, walczącą z druzgocącymi skutkami ogromnych pożarów trawiących kontynent. Cały dochód ze sprzedaży biletów na sobotnie wydarzenie (11.01.2020) przekazany zostanie australijskiemu oddziałowi WWF. Podczas imprezy zagrają: Violent, RTMTS, Private Press, MaL, Anja Kraft, Avtomat, Truant, internal explorer, Valdemar ST, Sienn, Kacpa i Piotr Ho.

Więcej informacji znajdziecie na fanpage'u klubu 999.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.