Section50
Section00
Plakat promujący koncert The Gamea w klubie Progresja
Plakat promujący koncert The Game'a w klubie Progresja, foto: mat. promocyjne
26.02.2020

Poznaliśmy support i harmonogram pożegnalnego koncertu The Game'a

Ostatni występ rapera w Polsce już w piątek.

Złote i platynowe płyty, nominacje do Grammy, kilka pozycji nr 1 na liście Billboardu - to tylko część dorobku The Game'a. Protegowany Dr. Dre; autorów międzynarodowych hitów "How We Do", "Hate It or Love It" czy "100" wypuścił 29 listopada swój pożegnalny album. W ślad za płytą "Born2Rap" reprezentant Los Angeles ruszył w trasę koncertową, podsumowującą jego artystyczny dorobek.

30 stycznia The Game rozpoczął koncertowe tournee po Europie. Pierwszy występ na trasie Born2Rap odbył się w Manchesterze. Do Warszawy raper zawita już w ten piątek 28 lutego. Będzie to przedostatni występ w ramach pożegnalnej trasy Born2Rap Tour.

Organizatorzy ujawnili szczegółowy harmonogram piątkowego wieczoru:
19:00 - otwarcie drzwi
19:30 - DJ 600V & Fokis
20:00 - DJ Gavor
20:30 - Coyyote/Nu Jerzey Devil/D Cross
21:00 - The Game

- To moje ostatnie solo. 10 albumów to niezła liczba. Żaden inny raper, poza Drakiem, nie miał tylu płyt na pierwszych miejscach Billboardu, co ja. Obaj mamy ich po dziewięć. Mam tylko nadzieję, że mój krążek ukaże się szybciej niż jego - tak decyzję o zakończeniu solowej działalności argumentuje The Game.

sortuj
liczba komentarzy: 0
    Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.