Section50
Section00
Beyonc
Beyoncé, foto: Everett Collection/Shutterstock.com
24.08.2020

Beyoncé dzieli się teledyskiem do "Brown Skin Girl"

W klipie gościnnie pojawiły się Blue Ivy Carter, Kelly Rowland czy Naomi Cambpell.

Beyoncé opublikowała właśnie teledysk do utworu "Brown Skin Girl". Kawałek pochodzi z albumu wizualnego artystki, wydanego z końcem lipca. "Black Is King", o którym mowa, to efekt współpracy Knowles z platformą Disney+.

W przepięknym, starannie zrealizowanym wideoklipie do "Brown Skin Girl" poza Beyoncé zobaczyć możemy m.in. Blue Ivy (córkę wokalistki i Jaya-Z), Kelly Rowland, Naomi Campbell, Lupitę Nyong'o, a także udzielającego się gościnnie w samym utworze WizKida.

- Dla mnie niezwykle istotnym było to, że w "Brown Skin Girl" ukazaliśmy wszystkie odcienie brązu. Chcieliśmy, by każda z postaci została nakręcona w prawdziwie "królewskim" świetle. To było bardzo ważne, byśmy byli w tym wszyscy razem i wspólnie celebrowali swoją obecność - opisuje swoje odczucia związane z teledyskiem Beyoncé.

Za artystyczny obraz "Brown Skin Girl" odpowiada Jenn Nkiru - jeden ze współtwórców albumu wizualnego i musicalu "Black Is King".

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.