Polskie Radio
Section05
beyonce

Koncert Beyonce w Warszawie przyciąga tłumy. Policja apeluje o ostrożność w pobliżu PGE Narodowego

Sierżant Jacek Wiśniewski ze stołecznego Wydziału Ruchu Drogowego poinformował, że okolice stadionu PGE Narodowy, gdzie wieczorem ma się odbyć koncert Beyonce, na razie są przejezdne. Ograniczenia ruchu obowiązują na Saskiej Kępie. Ruch się jednak zagęszcza i policja apeluje o ostrożność.
Zobacz więcej na temat:  Warszawa koncert beyonce Stadion Narodowy POLSKA regiony mazowieckie

Najdroższy samochód świata. Kogo stać na najbardziej luksusowego Rolls-Royce'a?

Rolls-Royce Boat Tail to aktualnie najdroższe auto na świecie. Aby stać się jego posiadaczem trzeba wydać ponad 28 milionów dolarów. Fakt, kupa kasy. Mimo to, według doniesień prasy jedna z muzycznych par złożyła już na niego zamówienie. Kim są rozrzutni celebryci? 
Zobacz więcej na temat:  kierowca kierowcy Radio kierowców motoryzacja samochody Polskie Radio Kierowców samochód USA rolls royce phantom finanse pieniądze Jay-Z beyonce społeczeństwo STYL ŻYCIA

Grammy 2021. Którzy artyści mają największe szanse zdobyć "Muzycznego Oscara"?

Oczy całego muzycznego świata zwrócone są na Los Angeles. W niedzielę odbędzie się tam gala przyznania najważniejszych wyróżnień przemysłu muzycznego. Nagrody Grammy zostaną wręczone po raz 63. Jak będzie wyglądać wydarzenie i czego możemy się spodziewać? 
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Grammy Awards Los Angeles beyonce Taylor Swift Billie Eilish Piotr Firan Jan Pachlowski