Section50
Section00
Ty Dolla ign
Ty Dolla $ign, foto: Pegah Farahmand-Mobarekeh/Atlantic Records/mat. prasowe
22.10.2020

Ty Dolla $ign i Post Malone we wspólnym utworze

"Spicy" zapowiada nowy album Ty$.

Tydzień temu informowaliśmy Was o zbliżającym się albumie Ty Dolla $igna. Po "By Yourself" nagranym z Jhené Aiko i Mustardem pora na drugi singiel zapowiadający płytę "Featuring Ty Dolla $ign". Tym razem pochodzący z Los Angeles raper połączył siły z Post Malonem, czego efektem jest numer "Spicy".

To nie pierwszy raz, gdy muzyczne drogi Ty$-a i Postiego się przecinają. W 2018 roku artyści wypuścili wspólny numer zatytułowany "Psycho".

Nadchodząca płyta $igna przepełniona będzie naprawdę głośnymi nazwiskami. Wśród gości znaleźli się m.in. Kanye West, Kid Cudi, Nicki Minaj, FKA Twigs, Anderson .Paak czy Roddy Ricch. Premiera albumu już jutro!

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.