Section50
Section00
Arctic Monkeys
Arctic Monkeys, foto: Michael Zackery/Domino Recording Company/mat. prasowe
03.12.2020

Zobacz Arctic Monkeys wykonujących "Arabella" na żywo

Przedsmak koncertowego albumu zespołu już w sieci.

Już jutro ukaże się wyjątkowy koncertowy album Arctic Monkeys. "Royal Albert Hall" to dwupłytowe wydawnictwo, będące zapisem świetnego występu zespołu w legendarnej londyńskiej sali koncertowej.

Na chwilę przed premierą albumu zespół umieścił na swoim youtube'owym kanale elektryzujące wykonanie kawałka "Arabella", pochodzącego z najpopularniejszej płyty w dorobku grupy - "AM". Obejrzyjcie trzyminutowe wideo i poczujcie namiastkę tego, co mogli przeżyć szczęśliwcy zgromadzeni w Royal Albert Hall.

- 7 czerwca 2018 roku w Royal Albert Hall zagraliśmy wyjątkowy koncert. Cały dochód z tego wydarzenia został przekazany fundacji War Child, by wesprzeć ją w niezwykle ważnej misji pomocy dzieciom, które doświadczyły tragicznych przeżyć wynikających z horroru wojny - komentuje zespół. Nie inaczej będzie i tym razem - zysk ze sprzedaży nowego albumu ponownie powędruje do War Child. Brawo!

 

BLOG - Czwórka - Muzyczny
Section51

O autorach:

Norbert Borzym (Bert)

Autor Kluboteki, audycji z taneczną elektroniką w Czwórce Polskim Radiu, DJ, dziennikarz muzyczny i producent. Występuje w duecie Last Robots oraz pod szyldem Boogie Mafia (razem z Harperem). Obok autorskich nagrań (m.in. "Robot's Friend") jest współautorem remiksów dla m.in. dla Noviki, D4D, Foxa, grup Kamp!, Out of Tune i Plastic. Interesuje się historią starożytnego Rzymu.

Marcin "Harper" Hubert

Jedna z najbardziej opiniotwórczych postaci polskiej sceny klubowej. Niestrudzony muzyczny entuzjasta i poszukiwacz dobrego groove'u, Dziennikarz, DJ, autor licznych kompilacji. W Czwórce prowadzi Funkadelię oraz Basstion. Zna się, wie, i posiada pewnie więcej płyt niż Ty. Podobno ma kontakty z (Boogie) Mafią, ale jest przy tym (Beats) Friendly.

Piotr Truszkowski

Wielbiciel brzmień najróżniejszych, fan metafizycznego dystansu Pilcha i filmów Kevina Smitha. W chwilach wolnych od prawdziwego życia staje się wiecznie początkującym twórcą elektronicznych dźwięków. Swego czasu redaktor polskiej edycji DJ Magazine. W Czwórce, oprócz pisania, zajmuje się wspieraniem działań redakcji muzycznej, które mają na celu dostarczenie Wam najlepszej muzyki w polskim eterze. Piszcie: piotr.truszkowski@polskieradio.pl

Adam Świetlicki

Muzyka towarzyszyła mi od kiedy pamiętam i chociaż "rozsądna" kalkulacja podczas edukacji prowadziła mnie z dala od niej, to szczęśliwy splot wypadków przywiódł mnie do radia. Jestem fanem rapu, klasycznego rocka, dobrego filmu, technologicznych nowinek i piłki nożnej, którą śledzę w każdej wolnej chwili. A, i mam obsesję na punkcie filmowych cytatów, które często, nawet nieświadomie, wplatam w zdania podczas rozmowy.